Kontakt  Facebook


Tu zobaczysz na żywo i wypróbujesz nasze pianina oraz fortepiany. Umów się na wizytę i sprawdź instrument przed zakupem!

Stare Babice / Warszawa

Bierna (k. Żywca)

Wrocław (Krzyki)Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]

Pianina [ aktualna oferta ]

Aktualna oferta pianin jakie możemy Państwu zaoferować w naszym salonie w miejscowości Bierna k. Żywca. Instrumenty gotowe - fizycznie dostępne do obejrzenia i wypróbowania oraz egzemplarze do przygotowania na zamówienie w niedługim czasie...
... więcej: Pianina [ aktualna oferta ]

Fortepiany [ aktualna oferta ]

Aktualna oferta fortepianów jakie możemy Państwu zaoferować w naszym salonie w miejscowości Bierna k. Żywca. Instrumenty gotowe - fizycznie dostępne do obejrzenia i wypróbowania oraz egzemplarze do przygotowania na zamówienie w niedługim czasie...
... więcej: Fortepiany [ aktualna oferta ]Sprzedaż pianin i fortepianów

Prowadzimy sprzedaż fortepianów i pianin, a także mniej popularnych instrumentów jak pianole i klawesyny. Nasza oferta obejmuje zarówno fortepiany i pianina firm o światowej renomie takich jak Steinway & Sons, C. Bechstein, Blüthner, Yamaha, Kawai, Ibach, jak i instrumenty mniej znanych producentów. Wszystkie instrumenty które mamy na sprzedaż przeszły remont w naszym warsztacie i są w perfekcyjnym stanie technicznym. Są nastrojone i gotowe do grania.

Aktualną ofertę pianin i fortepianów wraz z opisem i zdjęciami można zobaczyć na poniższych podstronach naszego serwisu internetowego:

Natomiast na żywo fortepiany można obejrzeć w naszej siedzibie w miejscowości Bierna (dokładny adres: ul. Kopernika 16, 34-325 Bierna k. Żywca, woj. śląskie). Jeżeli chcą państwo obejrzeć instrumenty na sprzedaż prosimy o kontakt. Udzielimy informacji w jakich miejscach są aktualnie wystawiane i gdzie można je wypróbować i obejrzeć.

Co jakiś czas - tj. w zależności od stopnia zapełnienia naszego magazynu, prowadzimy też skup starych pianin i fortepianów. Jeżeli mają Państwo stary fortepian, pianino czy klawesyn i chcą go sprzedać, możemy go odkupić. Pomożemy też w oszacowaniu kosztów naprawy czy renowacji fortepianu lub pianina. Niekiedy interesują nas tylko wybrane marki instrumentów.

W naszym warsztacie przeprowadzamy też naprawy i renowacje pianin, fortepianów i klawesynów. Nasza oferta obejmuje też wypożyczanie fortepianów na koncerty, transport instrumentów na terenie całej Europy, oraz strojenie.

Copyright © 1984 - 2024 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał