Kontakt  Facebook


Wypożyczanie na długie okresy czasu

Wypożyczamy pianina i fortepiany na dłuższe okresy czasu (kilka miesięcy, kilka lat) dla osób prywatnych do nauki i ćwiczenia gry w domu. Wszystkie instrumenty które wypożyczamy są w bardzo dobrym stanie technicznym. Przed wypożyczeniem wszystkie są przygotowywane w naszym warsztacie, mają wyregulowany mechanizm, są nastrojone i gotowe do grania.

Wypożyczamy zarówno małe pianina przeznaczone do nauki gry, głównie polskich producentów takich jak Calisia, Legnica i inne podobnej klasy. A także instrumenty profesjonalne przeznaczone do bardzo intensywnych ćwiczeń.

Wypożyczenie instrumentu jest dobrą alternatywą w przypadku kiedy np. nasza pociecha rozpoczyna naukę gry, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak długo zapał do grania potrwa i nie chcemy inwestować dużej sumy w zakup instrumentu. Jeżeli po pewnym czasie okaże się, że pianino jest i będzie potrzebne, dajemy możliwość zakupu wypożyczanego dotąd instrumentu.

Ponieważ koszty wypożyczenia są uzależnione od kilku czynników, takich jak rodzaj i marka instrumentu, odległość do transportu, czas trwania wypożyczenia, utrudnienia transportowe itd., wyliczamy je indywidualnie. W celu uzyskania informacji o kosztach i dostępnych instrumentach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kontakt w sprawie wypożyczania

W celu uzyskania informacji dotyczących wypożyczania pianin i fortepianów na dłuższe okresy czasu, dostępnych aktualnie instrumentów oraz kosztów wynajmu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59
Copyright © 1984 - 2024 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał