Kontakt  Facebook


Wypożyczenie fortepianu na ślub lub wesele

„Najważniejszy dzień w moim życiu”, „Dzień, w którym czułam się jak królowa” – tak najczęściej panny młode określają dzień swojego ślubu. Jest to piękny i niesłychanie ważny dzień dla obojga nowożeńców. Aby tak było, wszystko musi jednak być dobrze zorganizowane i stać na możliwie najwyższym poziomie.

Cała ceremonia wymaga odpowiedniej oprawy. Piękna suknia ślubna, elegancki strój Pana Młodego, wystrój kościoła, pojazd ślubny, poczęstunek dla gości, odpowiednia muzyka…

… z tą muzyką jest różnie, wybór oprawy muzycznej tej wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju uroczystości można co prawda sprowadzić do wybrania kapeli weselnej, która będzie bawić gości, ale czyż magia tego dnia nie wymaga czegoś więcej?

Mam przyjemność zaoferować Państwu wypożyczenie fortepianu, ale takiego specjalnego - na ślub lub wesele. Instrument, który proponuję to biały, bogato zdobiony fortepian firmy Bluthner, model Ludwik XVI. Jest to profesjonalny instrument koncertowy, długości 230cm. Został wyprodukowany w roku 1895 przez fabrykę Julius Bluthner, do dzisiaj produkującą jedne z najlepszych instrumentów na świecie. Posiada krzyżowy układ strun, pełną metalową ramę i nowoczesny mechanizm z podwójną repetycją. Wyposażono go również w patent aliquot string. Fortepian prezentuje się pięknie i gwarantuję, że znakomicie uświetni uroczystość. Z pewnością będzie również czymś niezwykłym, co wprawi w zachwyt gości weselnych i na długo zapadnie w pamięć.

Oprócz tego instrumentu, na śluby i wesela wypożyczamy również inne koncertowe fortepiany, nie koniecznie w kolorze białym.

Wykonanie usługi obejmuje wypożyczenie fortepianu, przywiezienie instrumentu razem z krzesełkiem pod wskazany adres, przygotowanie go do gry, regulowanie oraz strojenie. Po koncercie fortepian jest przez nas zabierany z powrotem.

Moja firma posiada transport w postaci przygotowanych do przewożenia fortepianów samochodów, dlatego jesteśmy w stanie dowieźć instrument w każde miejsce. Od ponad 20 lat zajmuję się naprawą, renowacją i strojeniem tych instrumentów, dlatego macie Państwo pewność, że fortepian będzie perfekcyjnie przygotowany.

Dysponuję również szerokimi kontaktami w kręgach muzyków. Służę pomocą w znalezieniu odpowiedniego pianisty, który zagra dla Państwa podczas uroczystości.

Doradzamy jaki fortepian będzie najbardziej odpowiedni oraz objaśniamy jak najlepiej usytuować instruemnt na sali.

Fortepian dostarczamy na miejsce, wnosimy, ustawiamy, stroimy. Po zakończeniu przyjęcia odbieramy.

Z fortepianem Młoda Para może również urządzić sobie bardzo ciekawą sesję fotograficzną - przykład poniżej.

Przykład realizacji plenerowej - ślub z białym fortepianem prezd Zamkiem w Pszczynie. Dostarczyliśmy mały, biały fortepian akustyczny. Na zdjęciach stroiciel podczas strojenia i przygotowywania fortepianu przed uroczystością.

Kontakt w sprawie wypożyczania

W celu uzyskania informacji dotyczących wypożyczania fortepianów i pianin, w tym kalkulacje kosztów, sprawdzanie dostępności terminów i informacje o instrumentach które aktualnie można wypożyczyć, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59
Copyright © 1984 - 2024 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał