Kontakt  Facebook
Transport fortepianów

Przewóz fortepianów i pianin to usługa jaką nasza firma świadczy od początku istnienia, czyli od ponad 20 lat. Przez ten czas opracowaliśmy technologie pozwalającą na szybki i co najważniejsze bezpieczny transport fortepianów, które pomimo swoich rozmiarów i wagi są dość delikatne. Co więcej, cały czas usprawniamy i unowocześniamy nasze technologie, tak aby transport fortepianu i każdego innego instrumentu uczynić jeszcze łatwiejszym. Dysponujemy dwoma specjalnie przystosowanymi samochodami dostawczymi, dzięki którym transport fortepianów jest tak bezpieczny. Są one przystosowane specjalnie pod transport fortepianów oraz pianin i tylko do tego służą. Posiadamy środki techniczne typu windy, wyciągarki, transportery, pokrowce zabezpieczające przed uszkodzeniem zarówno sam instrument jak i podłogi, wykładziny i parkiety. Mamy wszystko co potrzebne aby transport Twojego fortepianu był szybki i bezpieczny. Zatrudniamy sześciu pracowników z których każdy to profesjonalista w swoim zawodzie - każdy ma wieloletnie doświadczenia w przewozie instrumentów. Są to ludzie dla których transport fortepianów i pianin nie ma żadnych tajemnic.

Możemy przewieźć każdy instrument w dowolne miejsce Polski i Europy niezależnie od warunków pogodowych. Jesteśmy w stanie wwieźć fortepian na dowolne piętro budynku, poradzimy sobie z wąskimi klatkami schodowymi, przy których inni załamią ręce. Wiedza naszych pracowników z zakresu budowy instrumentów pozwala w szczególnie trudnych przypadkach nawet na rozebranie fortepianu na części, jeśli nie będzie innej możliwości. W szczególnych przypadkach możemy zorganizować transport fortepianu nawet przy użyciu dźwigu lub helikoptera. W trakcie transportu możemy przewieźć instrument do warsztatu w celu odnowienia powierzchni i mechanizmu. Na życzenie klienta po transporcie możemy naprawić i nastroić instrument.

Koszt usługi jest ustalany indywidualnie, zależy od długości trasy przewozu instrumentu, piętra budynku na którym znajduje się fortepian lub pianino, piętra na które ma zostać dostarczony oraz konstrukcji klatek schodowych (jak strome i jak szerokie są schody). Informację o koszcie konkretnego transportu pianina czy fortepianu można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zlecenie transportu naszej firmie da Państwu gwarancję, że:

  • instrument zostanie dostarczony w nienaruszonym stanie,
  • transport zostanie wykonany w umówionym wcześniej terminie,
  • instrument zostanie wniesiony i ustawiony szybko i sprawnie.

Dotychczas wykonaliśmy setki transportów na terenie kraju i dziesiątki na terenie Europy. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z niektórych z nich.

Kontakt w sprawie transportu

W celu uzyskania informacji o kosztach transportu pianina lub fortepianu oraz dostępnych terminach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz podanie następujących informacji: miejscowość odbioru, miejscowość dostarczenia, w obu miejscach - czy jest to parter, czy też konieczne jest wnoszenie po schodach na piętro, czy jest winda, typ instrumentu (fortepian, pianino).

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59
Copyright © 1984 - 2024 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał