Kontakt  Facebook


Tu zobaczysz na żywo i wypróbujesz nasze pianina oraz fortepiany. Umów się na wizytę i sprawdź instrument przed zakupem!

Stare Babice / Warszawa

Bierna (k. Żywca)

Wrocław (Krzyki)Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]

Aktualna oferta pianin na sprzedaż

Przedstawiamy ofertę pianin które mamy aktualnie na sprzedaż. Są to instrumenty po renowacji przeprowadzonej w naszym warsztacie. Instrumenty te można obejrzeć i wypróbować w naszych salonach. W pierwszej kolejności wymieniamy te, które można posłuchać i wypróbować w miejscowości Bierna k. Żywca, a dalej te dostępne w miejscowości Stare Babice k. Warszawy.

Kontakt w sprawie zakupu pianina

Szczegółowych informacji o pianinach, które aktualnie mamy na sprzedaż udzielamy telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy również do odwiedzenia jednego z naszych punktów z pianinami: Bierna k. Żywca, Stare Babice k. Warszawy oraz Wrocław. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie!

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59

Pianina w salonie Bierna k. Żywca

Poniżej lista instrumentów fizycznie znajdujących się w salonie w miejscowości Bierna k. Żywca.

Pianino Schimmel

Instrument wyprodukowany przez niemiecką fabrykę Schimmel. Model Fortissimo Mod.108 o wysokości 108,5cm bardzo dobrze zaprojektowany przez konstruktorów Schimmel'a, oparty o znakomitą mechanikę Renner. Prezentowany egzemplarz to instrument z bardzo dobrych dla tej fabryki lat '60. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Po serwisie, wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Obudowa w fabrycznym wykończeniu na wysoki połysk u nas w pracowni odnowiona i na nowo wypolerowana.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Fortissimo Mod.108
Numer seryjny: 45499
Rok produkcji: 1960
Kolor: brązowy połysk
Rama: pełna
Mechanika: Renner
Wysokość: 108,5cm
Głębokość: 53cm
Szerokość: 145cm

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Bardzo dobre pianino marki Yamaha. Instrument niewielki, ale bardzo dobrej marki, z rodzimej fabryki w Japonii - model NO.M1, znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa odnowiona w naszej pracowni w ciemnym brązowym kolorze. Yamaha to z pewnością największa na świecie fabryka pianin i fortepianów oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek tych instrumentów. Ale to nie bierze się z nikąd - za nazwą Yamaha idzie jakość wykonania i piękne brzmienie, dlatego są tak cenione wśród muzyków.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: NO.M1
Numer seryjny: 385937
Rok produkcji: 1966
Kolor: ciemny brazowy
Mechanika: Yamaha Action
Układ strun: krzyżowy
Wysokość: 106cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 148cm

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Malutkie pianino bardzo z dobrej niemieckiej fabryki Schimmel. Model Capriccio Mod.7 o szerokości jedynie 137cm, dzięki czemu powinno się udać wpasować go nawet w naprawdę nieduże wnętrze. Pierwszy warsztat tego producenta powstał w Lipsku już w 1885r. W 1927 roku fabryka została przeniesiona do Brunszwiku (Braunschweig), gdzie instrumenty są produkowane do dnia dzisiejszego. Prezentowany egzemplarz to instrument z bardzo dobrych dla tej fabryki lat '60, dokładnie wg numeru seryjnego wyprodukowany w 1967 roku. Instrument ma naprawdę nieduże rozmiary i z pewnością łatwo wpasuje się nawet do małego pokoju. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Po serwisie, wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Obudowa w fabrycznym wykończeniu na wysoki połysk u nas w pracowni odnowiona i na nowo wypolerowana. Instrument posiada moderator do wyciszania gry.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Capriccio Mod.7
Numer seryjny: 93894
Rok produkcji: 1967
Kolor: ciemny brązowy połysk
Rama: pełna
Mechanika: Renner
Wysokość: 103cm
Głębokość: 51cm
Szerokość: 137cm

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Bardzo dobry instrument renomowanej niemieckiej fabryki Sauter. Pianino z końcówki lat '60, ale zachowane w znakomitym stanie technicznym - zupełnie nie zużyte, niewiele grane i trzymane w bardzo dobrych warunkach. Sauter to fabryka założona w 1819 roku, do dzisiaj działająca i produkująca znakomite instrumenty (co oznacza, że można sobie kupić również fabrycznie nowe pianino Sauter zamiast używanego). Prezentowany egzemplarz ma 109cm wysokości, obudowę w jasnym kolorze drewna wykończoną fabrycznie lakierem poliestrowym na wysoki połysk oraz charakterystyczne dla lat '60 gięte nóżki pod klawiaturą, dzięki którym cała obudowa jest ładna i ciekawa stylistycznie. Jak każdy Sauter, także ten egzemplarz posiada mechanizm z firmy Renner'a, bardzo doceniany za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu jest znakomity, ślady używania niewielkie, praktycznie niezauważalne. Dźwięk mocny, głębokie basy, dość ciepły jak na europejską produkcję przystało. Mechanika pracuje bardzo przyjemnie. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry. Posiada moderator dzięki któremu można grać z wyciszeniem dźwięku.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 39348 
Rok produkcji: 1968 
Kolor: jasny brązowy, połysk 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 109cm 
Głębokość: 55cm 
Szerokość: 145cm 

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Prezentujemy pluszowe pianino, a właściwie zamszowe - cała obudowa instrumentu wykończona miękkim, bardzo przyjemnym w dotyku zamszowym materiałem. Jest to niewielkie, ale bardzo ciekawe stylistycznie pianino marki Sauter. Prezentowany egzemplarz jest naprawdę nieduży ma 101cm wysokości, a cała obuowa stoi ciekawie zaprojektowanych nogach - w styl z lat '60. Wizualnie całość dopełnia oryginalne krzesełko do tego modelu, również wykończone w taki sam sposób jak instrument. Pianino posiada niemiecką mechanikę firmy Renner'a, cenioną za precyzję wykonania i niezawodność. Było niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu jest bardzo dobry, ślady używania niewielkie. Pianino przeszło serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojone i gotowe do gry. Posiada moderator dzięki któremu można grać cicho.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 21471 
Rok produkcji: 1960 
Kolor: czarny, szary 
Wykończenie: materiał zamsz 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 101cm 
Głębokość: 54cm 
Szerokość: 151,5cm 

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Petrof

Pianino wyprodukowane przez znaną i cenioną czeską fabrykę pianin Petrof w 1970 roku - co istotne fabrykę aktualnie cały czas działającą i produkującą wysokiej klasy instrumenty (czyli można sobie kupić fabrycznie nowe pianino Petrof, tylko w odpowiednio wyższej cenie niż używane). Instrument wyższy (114cm) niż większość spotykanych na rynku małych Petrof'ów 105cm z tego okresu, o zaskakująco mocnym, ale i ciepłym dźwięku. Pianino posiada dobrek klasy petrofowski mechanizm, standardowo wyważoną klawiaturę. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa w została gruntownie wyremontowana z położeniem nowego czarnego lakieru otwarte pory.

Producent: Petrof
Fabryka: Praga, Czechy
Numer seryjny: 141442
Rok produkcji: 1970
Kolor: czarny otwarte pory
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 114cm
Głębokość: 55cm
Szerokość: 143cm

Cena instrumentu: 8.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Bardzo dobry instrument renomowanej niemieckiej fabryki Sauter. Pianino z połowy lat '60, ale zachowane w znakomitym stanie technicznym - zupełnie nie zużyte, prawie nie grane i trzymane w bardzo dobrych warunkach. Sauter to fabryka założona w 1819 roku, do dzisiaj działająca i produkująca znakomite instrumenty (co oznacza, że można sobie kupić również fabrycznie nowe pianino Sauter zamiast używanego). Prezentowany egzemplarz ma 108,5cm wysokości, obudowę w jasnym kolorze drewna wykończoną fabrycznie lakierem poliestrowym ale nie polerowany na wysoki połysk - jest w półpołysku/półmacie. Pod klawiaturą w tym modelu producent założył charakterystyczne dla lat '60 gięte nóżki, dzięki którym cała obudowa jest ładna i ciekawa stylistycznie. Jak każdy Sauter, także ten egzemplarz posiada mechanizm z firmy Renner'a, bardzo doceniany za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu jest znakomity, ślady używania niewielkie, praktycznie niezauważalne. Dźwięk mocny, głębokie basy, dość ciepły jak na europejską produkcję przystało. Mechanika pracuje bardzo przyjemnie. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 34146 
Rok produkcji: 1965 
Kolor: jasny brązowy, półpołysk 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 108,5cm 
Głębokość: 57cm 
Szerokość: 145cm 

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Kawai

Pianino marki Kawai model UST-7. Oryginalna japońska produkcja, bardzo młody rocznik 1990 - stan techniczny podzespołów we wnętrzu instrumentu jak nowy. Wyższy model - dzięki 117cm wysokości pianino ma naprawdę ciekawe i pełne brzemienie, które powinno zadowolić zaawansowanych pianistów, szukających wyższego pianina. Instrument ma odnowioną obudowę - polerowanie, korekty, odnowione elementy mosiężne. Serwis oraz wszelkie potrzebne regulacje prezszło również wnętrze pianina. Instrument jest gotowy do grania.

Producent: Kawai
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: UST-7
Numer seryjny: 1947857
Rok produkcji: 1990
Kolor: brązowy
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: Kawai Action
Wysokość: 117cm
Głębokość: 58cm
Szerokość: 148cm

Cena instrumentu: 15.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino C.Bechstein

Pianino wyprodukowane przez C.Bechstein, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Pianino posiada mechanikę dolnotłumikową i krzyżowy układ strun (wiele pianin Bechstein'a z tego okresu posiadało jeszcze układ strun równoległy). Podczas remontu wykonaliśmy wszelkie niezbędne naprawy i regulacje. Wymienione zostały m.in. kołki stroikowe na nowy komplet, aby zapewnić dobre trzymanie stroju na następne dziesięciolecia użytkowania. Instrument w pięknej okleinie palisandrowej wykończonej politurą szelakową. Powierzchnia obudowy tj. politura szelakowa jest oryginalna, w naszej pracowni wykonaliśmy jej odnowienie. Instrument wyregulowany, nastrojony i przygotowany do gry.

Producent: C.Bechstein
Fabryka: Berlin, Niemcy
Mechanika: dolnotłumikowa
Numer seryjny: 58564
Rok produkcji: 1902
Kolor: palisander, politura
Rama: pełna
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 120,5cm
Głębokość: 59cm
Szerokość: 149,5cm

Cena instrumentu: 18.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino C.Bechstein

To pianino to prawdziwe cudo. A kompozycja obudowy to po prostu majsersztyk. Jest to instrument z fabryki C.Bechstein, najlepszy model 8, wysoki na 129cm, z długimi strunami i pięknymi, głębokimi basami. Pianino posiada świetną mechanikę Langer'a, krzyżowy układ strun i pełną ramę z bechsteinowskimi oknami. Instrument w naszej ocenie w oryginalnym, fabrycznym stanie. Wszystkie podzespoły we wnętrzu wyglądają znakomicie, co jak na taki rocznik można uznać wręcz za stan perfekcyjny. Lub jeżeli w instrumencie były w przeszłości wykonany remont, to w jakości fabrycznej. Obudowa pianina jest wykończona w czarnym fortepianowym lakierze na wysoki połysk. W przedniej płycie instrument posiada unikatowe, wykonane na zamówienie intarsje kwiatowe pięknie komponujące się z czernią obudowy. W naszej pracowni zostały wykonany serwis tego pianina, drobne naprawy, lakierowanie obudowy, profilowanie młotków, pełna regulacja mechanizmów i klawiatury. Bez większych wymian podzespołów. Pianino nastrojone i przygotowane do gry.

Producent: C.Bechstein
Fabryka: Berlin, Niemcy
Model: 8
Numer seryjny: 131041
Rok produkcji: 1926
Kolor: czarny wysoki połysk
Rama: pełna
Mechanizm: Langer
Wysokość: 129cm
Głębokość: 63cm
Szerokość: 156,5cm

Cena instrumentu: 28.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Rosler

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Rösler (wcześniej Gustav Rösler) - czeskiego producenta pianin i fortepianów mieszczącego się w Českiej Lípie. Jest to bardzo dobra i szeroko znana fabryka z tradycjami, powstała w 1878 roku. Pianino o miękkim, ciepłym i głębokim, europejskim brzmieniu. Zupełnie nie ostre, nie krzykliwe tak jak pianina azjatyckie. Instrument ma wysokość 109cm i został wyprodukowany w 1985 roku - a więc jest to oryginalna, rodzima, czeska produkcja. Nowe pianina marki Rösler, to znaczy te wyprodukowane po 1993 - czyli po przejęciu fabryki przez Petrof'a - to już instrumenty produkowane w Chinach. W naszej opinii te czeskie, mimo że starsze, są lepsze przede wszystkim dźwiękowo, ale również jakość ich wykonania stoi na wysokim poziomie. Pianino po serwisie w naszej pracowni - wykonane wszystkie niezbędne prace i regulacje, instrumenty nastrojony i gotowy do gry. Obudowa w jasnym brązowym kolorze w macie - również poprawiona i odnowiona. Jest to instrument konstrukcyjnie, brzmieniowo oraz odczuciem klawiatury bardzo zbliżony do pianin firmy Petrof. Pianino posiada moderator (trzeci pedał) do cichej gry.

Producent: Rosler 
Fabryka: Česká Lípa, Czechy 
Mechanika: dolnotłumikowa 
Numer seryjny: 111023 
Rok produkcji: 1985 
Kolor: jasny brąz matowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 109cm 
Głębokość: 57cm 
Szerokość: 143,5cm 

Cena instrumentu: 6.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]0

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Pianino wyprodukowane przez niemiecką firmę Sauter. Jest to fabryka założona w 1819 roku, do dzisiaj działająca i produkująca znakomite instrumenty (co oznacza, że można sobie kupić również fabrycznie nowe pianino Sauter zamiast używanego). Prezentowany egzemplarz to model o oznaczeniu M-107 i 109cm wysokości. Posiada niemiecką mechanikę firmy Renner'a, cenioną za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu jest bardzo dobry, ślady używania niewielkie. Instrument bardzo ciemnym, brązowym kolrze, półmatowy. Powierzchnia obudowy została odnowiona w naszej pracowni. Dźwięk znakomity, jak przystało na Sauter'a. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry. Dźwiękowo powinien zadowolić zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych pianistów. Pianino ma moderator - można grać z włączonym wyciszeniem dźwięku.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Model: M-107 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 46380 
Rok produkcji: 1971 
Kolor: ciemny brązowy, półmat 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 109cm 
Głębokość: 55cm 
Szerokość: 145cm 

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska Piano, numer seryjny 63117, czyli egzemplarz wyprodukowany w 1981 roku w szwedzkiej fabryce w Vetlanda. Instrument bardzo młody, stopień zużycia elementów od grania znikomy, środek czysty, zadbany. Przyjemne odczucie klawiszy podczas gry zapewnia jak zawsze świetnie wykonana, niemiecka mechanika firmy Renner. Kolor obudowy ciemny brązowy matowy - obudowa odnowiona i zretuszowana w naszej pracowni, posiada niewielkie, w niczym nie przeszkadzające normalne ślady użytkowania. Pianino wizualnie przezentuje się bardzo ładnie. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja
Model: Futura
Numer seryjny: 63117
Rok produkcji: 1981
Kolor: sosna, lakier mat
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanika: Renner
Wysokość: 106cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 140cm

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Kawai

Pianino Kawai model CE-7N, japońska produkcja, bardzo młody rocznik 1982. Instrument wygląda jak nowy - zarówno podzespoły w środku jak i obudowa. Pianino wygląda jak wykonane z pięknego, jasnego, naturalnego drewna dębowego, które wizualnie znakomicie pasuje do nowoczesnego wystroju wnętrza np. w stylu loft, czy stylu skandynawskiego. Jest to fabryczne wykonanie - w naszej pracowni wykonaliśmy tylko drobne poprawki. Pianino w znakomitej kondycji zarówno technicznej, akustycznej jak i wizualnej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Mechanika "Kawai Action" i klawiatura pracują perfekcyjnie. Bardzo dobre, nieduże pianino do nauki gry i domowych zastosowań.

Producent: Kawai
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: CE-7N
Numer seryjny: K1281613
Rok produkcji: 1982
Kolor: dąb matowy
Rama: pełna
Mechanizm: Kawai Action
Wysokość: 108cm
Głębokość: 56,5cm
Szerokość: 144cm

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Bardzo dobre pianino wszystkim dobrze znanej, japońskiej marki Yamaha. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino stosunkowo młode - z 1974 roku, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii (nie Indonezja, nie Chiny) w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa została odnowiona w ciemnym brązowym kolorze z położeniem nowego lakieru. Bardzo dobry instrument, zarówno do nauki jak i dla już bardziej zaawansowanych pianistów. Wyposażony w moderator.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Mechanika: Yamaha Action
Numer seryjny: 1715754
Rok produkcji: 1974
Kolor: ciemny brązowy matowy
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 105cm
Głębokość: 56cm
Szerokość: 142,5cm

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Calisia

Pianino produkcji polskiej – wyprodukowane przez Fabrykę Pianin i Fortepianów Calisia w Kaliszu w 1973 roku (numer seryjny 13651). Jest to model o wysokości 121cm. Instrument bardzo przyzwoity, młotki mechanizmu o niewielkim stopniu zużycia, dobry mechanizm i ładny dźwięk. Pianino bardzo dobre do ćwiczenia i nauki gry. W warsztacie wykonane zostały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instrumentu naprawy i regulacje, odnowiona została również powierzchnia – płożono nowy, piękny czerwony lakier, dzięki któremu instrument wygląda bardzo wyjątkowo. Pianino jest wyregulowane, nastrojone i gotowe do gry.

Producent: Calisia 
Fabryka: Kalisz, Polska 
Model: - 
Numer seryjny: 13651 
Rok produkcji: 1973 
Kolor: czerwony półmatowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 121cm 
Głębokość: 60cm 
Szerokość: 148cm 

Cena instrumentu: 7.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Szwedzkie pianino Nordiska z 1979 roku, model Classica, kolor jasny brązowy matowy - dąb, wymiary 111x53x140cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada doskonały mechanizm niemieckiej firmy Renner. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa w fabrycznym stanie, tylko odnowiona i zretuszowana, bez ponownego lakierowania, dzięki czemu możliwe było zachowanie niższej ceny instrumentu. Nóżki pod klawiaturą w stylu chippendale ładnie się prezentują. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry. Powierzchnia obudowy została odnowiona nosi drobne, normalne ślady użytkowania, ale prezentuje się bardzo ładnie.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Classica 
Numer seryjny: 55586 
Rok produkcji: 1979 
Kolor: jasny brązowy mat - dąb 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Renner 
Wysokość: 111cm 
Głębokość: 53cm 
Szerokość: 140cm 

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Piękne białe pianino z fabryki Schimmel. Jest to model o oznaczeniu Mod.8 z 1969 roku. Schimmel zawsze oferował instrumenty wykonane z naprawdę najwyższej jakości materiałów, złożone z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. I to słychać, w tym jak ten instrument gra. A gra bardzo ładnie, ma miękkie, ciepłe, charakterystyczne dla Schimmel'a brzmienie. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Oprócz niezbędnych regulacji i strojenia, podczas serwisu u nas w pracowni gruntownie odnowiona została obudowa pianina z położeniem nowego białego lakieru półmatowego, który pięknie komponuje się z formą obudowy tego modelu i giętymi nóżkami pod klawiaturą.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Mod.8
Numer seryjny: 107579
Rok produkcji: 1969
Kolor: biały półmat
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanika: Renner
Wysokość: 109cm
Głębokość: 52cm
Szerokość: 147cm

Cena instrumentu: 9.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska, model Futura, numer seryjny 20444, kolor ciemny brązowy połysk, wymiary 104x53,5x140cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada doskonały mechanizm niemieckiej firmy Renner. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa ładna - kolor ciemny brązowy połysk - powierzchnia odnowiona, poprawiona w naszej pracowni. Kształt obudowy prosty, nowoczesny, żadnych elementów ozdobnych. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Futura 
Numer seryjny: 20444 
Rok produkcji: 1967 
Kolor: ciemny brązowy połysk 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Renner 
Wysokość: 104cm 
Głębokość: 53,5cm 
Szerokość: 140cm 

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Petrof

Pianino wyprodukowane przez znaną i cenioną czeską fabrykę pianin Petrof w 1970 roku - co istotne fabrykę aktualnie cały czas działającą i produkującą wysokiej klasy instrumenty (czyli można sobie kupić fabrycznie nowe pianino Petrof, tylko w odpowiednio wyższej cenie niż używane). Stan techniczny podzespołów we wnętrzu pianina - bardzo dobry, wszystko czyste, nie zgrane, nie zniszczone, instrument mało używany. Dźwięk pianina ładny, ciepły. Pianino posiada bardzo dobrej klasy petrofowski mechanizm, standardowo wyważoną klawiaturę. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa została odnowiona, nosi niewielkie ślady użytkowania.

Producent: Petrof
Fabryka: Praga, Czechy
Numer seryjny: 132638
Rok produkcji: 1970
Kolor: brązowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 103cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 142cm

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina. Zdjęcia tego konkretnego egzemplarza zostaną umieszczone tu na stronie w najbliższym czasie.

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianina na zamówienie

Aktualnie w naszych magazynach posiadamy około kilkadziesiąt pianin czekających na serwis i przygotowanie do sprzedaży. Są to pianina różnych marek, z różnych okresów produkcji. Instrumenty te oczekują na remont, serwis i przygotowanie do sprzedaży. Poniżej kilka przykładowych pianin jakie możemy przygotować na zamówienie. Pełną listę możemy przesłać mailem. Każdy zakupiony u nas instrument przechodzi remont w naszej pracowni, jest wyregulowany, nastrojony i przygotowany do grania. Na sam instrument oraz jego przygotowanie udzielamy naszej gwarancji, aby dać Państwu pewność dobrego zakupu.

Pianino Zimmermann

Przedstawiamy pianino firmy Zimmermann - instrument o wysokości 107,5cm i jasnym brzmieniu. Pianino wyprodukowane w Lipsku w 1961 roku, w rodzimej fabryce w Niemczech. Pianino z lat 60-tych, ale o bardzo dobrym stanie technicznym podzespołów we wnętrzu - wszystko czyste, nie zużyte, nie zgrane. Pianino przeszło serwis w naszej pracowni, przegląd wszystkich podzespołów, wykonaliśmy wszystkie potrzebne regulacje i strojenie. Obudowa wyremontowana z nowym czarnym lakierem otwarte pory z widocznymi słojami drewna pod lakierem. Za istotny uważamy fakt, że jest to niemiecka produkcja - ponieważ nowe pianina marki Zimmermann są już produkowane w Chinach. Bardzo fajne pianino do nauki gry, które ze względu na znikomy stopień zużycia długo nam posłuży.

Producent: Zimmermann 
Fabryka: Lipsk, Niemcy 
Mechanika: dolnotłumikowa 
Numer seryjny: 197739 
Rok produkcji: 1961 
Kolor: czarny mat otwarte pory 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 107,5cm 
Głębokość: 52cm 
Szerokość: 143cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Gebr. Perzina

Instrument wyprodukowany w działającej w mieście Schwerin w Niemczech fabryce Gebr. Perzina około 1910-20 roku. Instrument numerze seryjnym 14935 i wymiarach 130 x 68 x 152cm (wysokość x głębokość x szerokość) z pełną metalową ramą i współczesnym, dolnotłumikowym mechanizmem. Po profesjonalnej renowacji obudowy oraz wnętrza: mechanizmów, klawiatury, akustyki. W bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni przygotowany do grania, wyregulowany i nastrojony. Dźwięk przyjemny, głębokie basy, ciepłe brzmienie.

Producent: Gebr. Perzina
Fabryka: Schwerin, Niemcy
Numer seryjny: 14935
Rok produkcji: 1910-20
Kolor: czarny matowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 130cm
Głębokość: 68cm
Szerokość: 152cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 17.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Szwedzkie pianino Nordiska, model Futura w nowym pięknym białym półmatowym lakierze. Bardzo młody rocznik - według numeru seryjnego 72402 to 1986 rok produkcji. Stan podzespołów we wnętrzu instrumentu niemalże jak w nowym pianinie. Nieduże wymiary modelu Futura 106x54x140cm (wysokość x głębokość x szerokość) pozwalają łatwo wpasować instrument nawet do małego pokoju. Pianino wyposażono w doskonały mechanizm niemieckiej firmy Renner. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa ładna - kolor ciemny brązowy połysk - powierzchnia odnowiona, poprawiona w naszej pracowni. Kształt obudowy prosty, nowoczesny, żadnych elementów ozdobnych. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Futura 
Numer seryjny: 72402 
Rok produkcji: 1986 
Kolor: biały półmat 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Renner 
Wysokość: 106cm 
Głębokość: 54cm 
Szerokość: 140cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Kawai

Pianino marki Kawai model NO.301 w czarnym połysku. Oryginalna japońska produkcja, dobry rocznik 1961. Jest to jeden z wyższych modeli - dzięki 124cm wysokości pianino ma naprawdę ciekawe i pełne brzemienie, które powinno zadowolić zaawansowanych pianistów, szukających wyższego pianina. Instrument ma odnowioną obudowę - czarny lakier w wysokim połysku. Serwis oraz wszelkie potrzebne regulacje prezszło również wnętrze pianina. Instrument jest gotowy do grania.

Producent: Kawai
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: NO.301
Numer seryjny: 31200
Rok produkcji: 1961
Kolor: czarny połysk
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: Kawai Action
Wysokość: 124cm
Głębokość: 64cm
Szerokość: 146cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz bardzo podobnego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie bardzo podobny.

Cena instrumentu: 17.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Malutkie pianino bardzo z dobrej niemieckiej fabryki Schimmel, model Mod.100. Pierwszy warsztat tego producenta powstał w Lipsku już w 1885r. W 1927 roku fabryka została przeniesiona do Brunszwiku (Braunschweig), gdzie instrumenty są produkowane do dnia dzisiejszego. Prezentowany egzemplarz, to małe pianinko firmy Schimmel. Dość młody egzemplarz, bo z 1974 roku, precyzyjnie policzone i zaprojektowane oraz wykonane z naprawdę bardzo dobrych jakościowo materiałów. Instrument ma naprawdę nieduże rozmiary - szczególnie istotna może być szerokość 135cm, dla osób które dysponują tylko małą wnęką do postawienia pianina. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Stan podzespołów we wnętrzu znakomity. Pianino po serwisie, strojeniu i regulacjach. Obudowa została odnowiona gruntownie z położeniem nowego lakieru - wygląda bardzo ładnie. Jeżeli zależy Ci na pianinie możliwie jak najmniejszym, ale nie chcesz aby było to kosztem jakości, ten Schimmel na pewno spełni oczekiwania.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Mod.100
Numer seryjny: 140856
Rok produkcji: 1974
Kolor: ciemny brąz matowy
Rama: pełna
Mechanika: Renner
Wysokość: 102cm
Głębokość: 52cm
Szerokość: 135cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Bardzo dobre pianino marki Yamaha, model NO.M1. Egzemplarz z bardzo dobrych lat '60, do tego w świetnym stanie technicznym, bardzo mało używane. Instrument nieduży, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino w bardzo dobrej kondycji technicznej, stan wszystkich partii podzespołów takich jak młotki, tłumiki, kołki stroikowe czy struny bardzo dobry. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa posiada fabryczną powłokę lakierniczą w dobrym stanie, która została w naszej pracowni odświeżona i na nowo wypolerowana.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: NO.M1
Numer seryjny: 385937
Rok produkcji: 1966
Kolor: brazowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: Yamaha Action
Wysokość: 106cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 148cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 9.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Przedstawiamy nieduże pianino firmy Yamaha w czarnym półmacie. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino bardzo młode - z 1976 roku, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii (nie Indonezja, nie Chiny) w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa została gruntownie odnowiona z położeniem nowego czarnego lakieru półmatowego, dzięki czemu instrument wygląda jak nowy. Stopień zgrania podzespołów we wnętrzu znikomy. Zarówno z zewnątrz jak i podzespoły w środku wyglądają prawie jak w fabrycznie nowym instrumencie. Pianino po pełnym serwisie i regulacjach, nastrojone i przygotowane do gry.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Mechanika: Yamaha Action
Numer seryjny: 2035062
Rok produkcji: 1976
Kolor: czarny półmat
Mechanizm: dolnotłumikowy
Układ strun: krzyżowy
Wysokość: 104cm
Głębokość: 56cm
Szerokość: 143cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Przedstawiamy niewielkie pianino firmy Yamaha w pięknym białym półmacie. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino z 1966 roku, ale patrząc na stan podzespołów ma się wrażenie jak by było znacznie młodsze - wszystko czyste, nie zgrane, nie zużyte. Jest to bardzo dobra, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii (nie Indonezja, nie Chiny) w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa pianina została gruntownie odnowiona - położony został nowy lakier biały półmatowy, dzięki czemu instrument wygląda jak nowy. Stopień zgrania podzespołów we wnętrzu znikomy. Zarówno z zewnątrz jak i podzespoły w środku wyglądają prawie jak w fabrycznie nowym instrumencie. Pianino po pełnym serwisie i regulacjach, nastrojone i przygotowane do gry.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: NO.M1
Numer seryjny: 400440
Rok produkcji: 1966
Kolor: biały półmatowy
Mechanika: Yamaha Action
Układ strun: krzyżowy
Wysokość: 106cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 148cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Bardzo dobre pianino wszystkim dobrze znanej, japońskiej marki Yamaha. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino stosunkowo młode - z 1976 roku, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii (nie Indonezja, nie Chiny) w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa została odnowiona z nowym czarnym lakierem otwarte pory. Bardzo dobry instrument, zarówno do nauki jak i dla już bardziej zaawansowanych pianistów. Bardzo ładnie prezentuje się też wizualnie, ma nowy lakier, a czarny matowy kolor jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego wnętrza.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Mechanika: Yamaha Action
Numer seryjny: 2037223
Rok produkcji: 1976
Kolor: czarny otwarte pory
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Wysokość: 104cm
Głębokość: 56cm
Szerokość: 142,5cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Petrof

Pianino wyprodukowane przez znaną i cenioną czeską fabrykę pianin Petrof w końcówce lat '60 - co istotne fabrykę aktualnie cały czas działającą i produkującą wysokiej klasy instrumenty (czyli można sobie kupić fabrycznie nowe pianino Petrof, tylko w odpowiednio wyższej cenie niż używane). Nieduży instrument o zaskakująco mocnym i ładnym dźwięku. Pianino posiada dobrek klasy petrofowski mechanizm, standardowo wyważoną klawiaturę. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa w jasnym brązowym kolorze drewna została odnowiona - położony nowy lakier bezbarwny.

Producent: Petrof
Fabryka: Praga, Czechy
Numer seryjny: 102085
Rok produkcji: 1965
Kolor: jasny brązowy matowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 103cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 142cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Ponieważ obudowę pianina będziemy dopiero remontować - możliwa jest zmiana koloru na czarny matowy.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Pianino wyprodukowane przez niemiecką firmę Sauter. Producent ten nigdy nie produkował dużych ilości instrumentów, za to praktycznie wszystkie pianina i fortepiany tej firmy są doskonałe pod względem brzmienia i jakości wykonania. Instrument w bardzo ciemnym brązowym kolorze w połysku - ładny fornir z wraźnymi słojami drewna. Pianino ma 108cm wysokości, nóżki pod klawiaturą w stylu chippendale. Posiada mechanikę Renner'a, cenioną za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa wizualnie ładna, oryginalny lakier - normalne, niewielkie ślady użytkowania. Obudowa pianina została w naszej pracowni poprawiona i odświeżona, wygląda bardzo ładnie. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk genialny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 24828 
Rok produkcji: 1962 
Kolor: ciemny brązowy, połysk 
Rama: pełna 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 108cm 
Głębokość: 55cm 
Szerokość: 145cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 9.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Gebr. Zimmermann

Pianino firmy Gebr. Zimmermann - pięknie wyglądające, stylowe pianino koncertowe. Instrument jest wysoki na 127cm, to znaczy ma wielkość koncertową - duża płyta rezonansowa i długie struny basowe zapewniają bardzo wyraziste i głębokie brzmienie. Jednocześnie posiada w pełni współczesną konstrujcję, tj. mechanikę dolnotłumikową która precyzyjnie oddaje zamiary pianisty i dobrze tłumi, pełną żeliwną ramę dobrze usztywniającą całą konstrukcję i struny w układzie krzyżowym pozytywnie wpływające na brzmienie zwłaszcza basów. Obudowa pianina została wykończona w bardzo ładnej dębowej okleinie. Obudowa została odnowiona - pianino wygląda bardzo ładnie. Wnętrze instrumentu zostało poddane renowacji w dość szerokim zakresie - pianino ma nowe kołki stroikowe, nowe młotki, nowe filce tłumików, nowe filce stołu klawiaturowego itd. Wykonane zotały wszystkie niezbędne do prawidłowego działania instrumentu naprawy i wymiany. Pianino jest wyregulowane, nastrojone i gotowe do grania.

Producent: Gebr. Zimmermann 
Fabryka: Leipzig, Niemcy 
Model: - 
Numer seryjny: 110696 
Rok produkcji: 1920 
Kolor: dąb, nowy lakier 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 127cm 
Głębokość: 62cm 
Szerokość: 151cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 16.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska, numer seryjny 20277, model Classica, kolor biały połysk, wymiary 110x53x140cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada doskonały mechanizm niemieckiej firmy Renner. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa jak nowa - podczas remontu zostanie położony nowy lakier biały/ecru połysk. Nóżki pod klawiaturą w stylu chippendale ładnie się prezentują. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Classica 
Numer seryjny: 20277 
Rok produkcji: 1967 
Kolor: biały połysk lub ecru 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Renner 
Wysokość: 110cm 
Głębokość: 53cm 
Szerokość: 140cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Weinbach

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Weinbach położoną w miejscowości Jirkov w Czechach (a właściwie w tamtym okresie w Czechosłowacji). Instrument konstrukcyjnie i brzmieniowo bardzo zbliżony do Petrof'a. Wysokiej jakości części, porządne wykonanie, ładne, mocne brzmienie. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa została polakierowana na nowo - czarny matowy lakier otwarte pory.

Producent: Weinbach
Fabryka: Jirkov, Czechy
Numer seryjny: 169357
Rok produkcji: 1977
Kolor: brązowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 103,5cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 144,5cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Ponieważ obudowę pianina będziemy dopiero remontować - możliwa jest zmiana koloru na czarny matowy.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Petrof

Pianino wyprodukowane przez czeską fabrykę Petrof w latach '60 - co istotne fabrykę aktualnie cały czas działającą i produkującą wysokiej klasy instrumenty. Nieduży instrument o bardzo ładnym, miękkim i ciepłym brzmieniu. Instrument posiada wysokiej jakości, bardzo precyzyjnie wykonany mechanizm, standardowo wyważoną klawiaturę oraz bardzo ładne brzmienie. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa fabrycznie wykończona w poliestrze na wysoki połysk - u nas w pracowni odnowiona, wygląda bardzo ładnie.

Producent: Petrof
Fabryka: Praga, Czechy
Numer seryjny: 87549
Rok produkcji: 1961
Kolor: ciemny brązowy połysk
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 103cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 143cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska Piano, numer seryjny 12852, czyli egzemplarz wyprodukowany w 1963 roku w szwedzkiej fabryce w Vetlanda. Instrument bardzo fajny, niewiele używany, stopień zużycia elementów od grania znikomy, środek czysty, zadbany. Jest to nieduże pianino, dzięki czemu łatwo go zmieścić nawet w małym pokoju. Przyjemne odczucie klawiszy podczas gry zapewnia jak zawsze świetnie wykonana, niemiecka mechanika firmy Renner. Kolor obudowy ciemny brązowy matowy z ładnym rysunkiem drewna - nowy lakier - pianino wygląda jak nowe. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja
Mechanizm: Renner
Numer seryjny: 12852
Rok produkcji: 1963
Kolor: ciemny brązowy matowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanika: Renner
Wysokość: 104cm
Głębokość: 53,5cm
Szerokość: 140cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Ponieważ obudowę pianina będziemy dopiero remontować - możliwa jest zmiana koloru na czarny matowy.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska, numer seryjny 49580, wymiary 106x53x140cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada bardzo dobry mechanizm Langer'a, który klasą wykonania jest równorzędny z Renner'em. Pianino niewiele używane, podzespoły w środku instrumentu w bardzo dobrej kondycji technicznej. Obudowa gruntownie odnowiona - dąb lakierowany czarnym matem na otwarte pory, z widocznym pięknym rysunkiem drewna dębowego pod lakierem, dzięki czemu instrument wygląda bardzo nowocześnie. Czarny kolor jest uniwersalny i pasuje do bardzo różnych aranżacji wnętrza mieszkania. Mechanizm i klawaitura pracują bez zarzutu. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Futura 
Numer seryjny: 49580 
Rok produkcji: 1977 
Kolor: czarny mat otwarte pory 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Langer 
Wysokość: 106cm 
Głębokość: 53cm 
Szerokość: 140cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Pianino wyprodukowane przez niemiecką firmę Sauter. Producent ten nigdy nie produkował dużych ilości instrumentów, za to praktycznie wszystkie pianina i fortepiany tej firmy są doskonałe pod względem brzmienia i jakości wykonania. Instrument w brązowym kolorze w połysku, obudowa odnowiona. Nieduży - wymiary 105 x 55 x 143,5cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada mechanikę Renner'a, cenioną za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa wizualnie ładna, oryginalny lakier - normalne, niewielkie ślady użytkowania. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk genialny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 26135 
Rok produkcji: 1962 
Kolor: brązowy, połysk 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 105cm 
Głębokość: 55cm 
Szerokość: 143,5cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Ponieważ obudowę pianina będziemy dopiero remontować - możliwa jest zmiana koloru na czarny matowy.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino C.Bechstein

Pianino wyprodukowane przez C.Bechstein, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Pianino posiada mechanikę dolnotłumikową i krzyżowy układ strun. Instrument zostanie w naszym warsztacie wyremontowany, wyregulowany, nastrojony i przygotowany do gry.

Producent: C.Bechstein
Fabryka: Berlin, Niemcy
Mechanika: dolnotłumikowa
Numer seryjny: 121030
Rok produkcji: 1923
Kolor: czarny
Rama: pełna
Układ strun: równoległy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 129cm
Głębokość: 63cm
Szerokość: 156,5cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 8-12 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: 24.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Steinway & Sons, model K

Pianino firmy Steinway & Sons z 1917 roku, po kapitalnym remoncie. Pianino wygląda i gra jak nowe. Instrumenty tej firmy słyną z niesamowitego brzmienia i genialnych, patentowych rozwiązań konstrukcyjnych. Prezentowany egzemplarz to model K. Jest to pełny koncertowy instrument. Obudowa instrumentu ma nowy czarny lakier wykończony na wysoki połysk. Przednia płyta instrumentu ma bardzo ładne ażurowe wycięcie, nogi pod klawiaturą są delikatnie zdobione. Pod względem konstrukcyjnym jest to w pełni współczesna produkcja, pianino ma krzyżowy układ strun, pełną pancerną ramę i świetny steinwayowski mechanizm z dolnym tłumikiem. Pianino przeszło remont kapitalny wnętrza wykonany naszym warsztacie. Ma nowe młotki, nowe tłumiki, nowe struny basowe i wiolinowe, nowe kołki stroikowe, nowy lakier na ramie żeliwnej, nowy lakier na płycie rezonansowej, nowe filce strun, nowe filce stołu klawiaturowego itd.

Producent: Steinway & Sons 
Fabryka: Hamburg, Niemcy 
Model: K 
Numer seryjny: 176151 
Rok produkcji: 1917 
Kolor: czarny połysk nowy lakier 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 130cm 
Głębokość: 69cm 
Szerokość: 155,5cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 8-12 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: tel. [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Steinway & Sons, model K

Pianino firmy Steinway & Sons z 1910 roku, po kapitalnym remoncie. Pianino wygląda i gra jak nowe. Instrumenty tej firmy słyną z niesamowitego brzmienia i genialnych, patentowych rozwiązań konstrukcyjnych. Prezentowany egzemplarz to model K. Jest to pełny koncertowy instrument. Obudowa instrumentu ma nowy czarny lakier wykończony na wysoki połysk. Przednia płyta instrumentu ma bardzo ładne ażurowe wycięcie, nogi pod klawiaturą są delikatnie zdobione. Pod względem konstrukcyjnym jest to w pełni współczesna produkcja, pianino ma krzyżowy układ strun, pełną pancerną ramę i świetny steinwayowski mechanizm z dolnym tłumikiem. Pianino przeszło remont kapitalny wnętrza wykonany naszym warsztacie. Ma nowe młotki, nowe tłumiki, nowe struny basowe i wiolinowe, nowe kołki stroikowe, nowy lakier na ramie żeliwnej, nowy lakier na płycie rezonansowej, nowe filce strun, nowe filce stołu klawiaturowego itd.

Producent: Steinway & Sons 
Fabryka: Hamburg, Niemcy 
Model: K 
Numer seryjny: 139747 
Rok produkcji: 1910 
Kolor: czarny połysk nowy lakier 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 130cm 
Głębokość: 69cm 
Szerokość: 155,5cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 8-12 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu: tel. [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Kontakt w sprawie zakupu pianina

Wszelkich informacji dotyczących pianin, które mamy aktualnie w ofercie sprzedaży, udzielamy telefonicznie oraz mailowo. Chętnie doradzimy odpowiedni instrument. Zapraszamy do kontaktu.

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59

Obszar działalności

Sprzedaż pianin prowadzimy na terenie całej Polski. W szczególności sprzedajemy pianina do takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Opole, Gliwice, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Kielce, Jelenia Góra, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Radom, Kalisz, Legnica, Piaseczno, Płock, Zielona Góra, Konin, Oświęcim, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Wieluń, Wałbrzych, Nysa, Bytom, Siedlce, Leszno, Wadowice, Nowy Sącz, Ostrowiec Świętokrzyski, Nysa, Sandomierz, Zabrze, Bielsko-Biała, Żywiec.

Copyright © 1984 - 2023 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał