Kontakt  Facebook


Tu zobaczysz na żywo i wypróbujesz nasze pianina oraz fortepiany. Umów się na wizytę i sprawdź instrument przed zakupem!

Stare Babice / Warszawa

Bierna (k. Żywca)

Wrocław (Krzyki)Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Salon pianin i fortepianów Stare Babice - koło Warszawy (Bemowo)

Wybrane instrumenty z naszej oferty mogą Państwo zobaczyć na żywo oraz wypróbować w salonie w miejscowości Stare Babice k. Warszawy. Nawet najlepsze zdjęcie czy nagranie audio nie jest w stanie oddać wyglądu, brzmienia ani charakteru konkretnego instrumentu. Chcąc ułatwić Państwu przyjazd i oględziny otworzyliśmy miejsce w Starych Babicach, gdzie prezentujemy część pianin i fortepianów z naszej oferty.

Zapraszamy do nas!

Przed przyjazdem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę.

Adres:
Rynek 18
05-082 Stare Babice

Jeżeli w Starych Babicach nie ma instrumentu, który Państwa interesuje, prosimy o kontakt telefoniczny. Po wcześniejszym uzgodnieniu, jest możliwość dostarczenia konkretnego pianina (lub fortepianu) z naszej głównej siedziby w Biernej do pomieszczenia w Starych Babicach.

Aktualna lista fortepianów i pianin dostępnych do obejrzenia w pomieszczeniu w miejscowości Stare Babice znajduje się poniżej.

Pianino Schimmel

Instrument wyprodukowany przez niemiecką fabrykę Schimmel. Model Fortissimo Mod.108 o wysokości 108,5cm bardzo dobrze zaprojektowany przez konstruktorów Schimmel'a, oparty o znakomitą mechanikę Renner. Prezentowany egzemplarz to instrument z bardzo dobrych dla tej fabryki lat '60. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Po serwisie, wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Obudowa w fabrycznym wykończeniu na wysoki połysk u nas w pracowni odnowiona i na nowo wypolerowana.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Fortissimo Mod.108
Numer seryjny: 45499
Rok produkcji: 1960
Kolor: brązowy połysk
Rama: pełna
Mechanika: Renner
Wysokość: 108,5cm
Głębokość: 53cm
Szerokość: 145cm

Cena instrumentu: 7.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Bardzo dobry instrument renomowanej niemieckiej fabryki Sauter. Pianino z początku lat '70, ale zachowane w znakomitym stanie technicznym - zupełnie nie zużyte, niewiele grane i trzymane w bardzo dobrych warunkach. Sauter to fabryka założona w 1819 roku, do dzisiaj działająca i produkująca znakomite instrumenty (co oznacza, że można sobie kupić również fabrycznie nowe pianino Sauter zamiast używanego). Prezentowany egzemplarz ma prawie 109cm wysokości, obudowę gruntownie wyremontowaną z położeniem nowego czarnego lakieru matowego na otwarte pory. Obudowa jest zupełnie współczesna, o prostej bryle, bez żadnych ozdobników. Jak każdy Sauter, także ten egzemplarz posiada mechanizm z firmy Renner'a, bardzo doceniany za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu jest znakomity, ślady używania niewielkie, praktycznie niezauważalne. Dźwięk mocny, głębokie basy. Mechanika pracuje bardzo przyjemnie. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Model: 108 
Numer seryjny: 47964 
Rok produkcji: 1971 
Kolor: czarny mat otwarte pory 
Rama: pełna 
Mechanika: Renner 
Wysokość: 108,5cm 
Głębokość: 54,5cm 
Szerokość: 143cm 

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Burger & Jacobi

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Burger & Jacobi ze Szwajcarii. Była to ciesząca się dobrą renomą fabryka pianin, działająca w latach 1882-1991. Numer seryjny pianina 4170 wskazuje na początkową produkcję fabryki z roku 1898. Pianino jest wysokie, w ładnie wykonanej stylowej obudowie. Posiada już mechanizm dolnotłumikowy. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Burger & Jacobi 
Fabryka: Biel/Bienne, Szwajcaria 
Numer seryjny: 4170 
Rok produkcji: 1898 
Kolor: brązowy 
Moderator: tak 
Rama: niepełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 130cm 
Głębokość: 65,5cm 
Szerokość: 152cm 

Cena instrumentu: 5.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Rosler

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Rösler (wcześniej Gustav Rösler) - czeskiego producenta pianin i fortepianów mieszczącego się w Českiej Lípie. Jest to bardzo dobra i szeroko znana fabryka z tradycjami, powstała w 1878 roku. Pianino o miękkim, ciepłym i głębokim, europejskim brzmieniu. Zupełnie nie ostre, nie krzykliwe tak jak pianina azjatyckie. Instrument ma wysokość 110cm i został wyprodukowany w 1969 roku - a więc jest to oryginalna, rodzima, czeska produkcja. Nowe pianina marki Rösler, to znaczy te wyprodukowane po 1993 - czyli po przejęciu fabryki przez Petrof'a - to już instrumenty produkowane w Chinach. W naszej opinii te czeskie, mimo że starsze, są lepsze przede wszystkim dźwiękowo, ale również jakość ich wykonania stoi na wysokim poziomie. Pianino po serwisie w naszej pracowni - wykonane wszystkie niezbędne prace i regulacje, instrumenty nastrojony i gotowy do gry. Obudowa w jasnym brązowym kolorze w macie - również poprawiona i odnowiona. Jest to instrument konstrukcyjnie, brzmieniowo oraz odczuciem klawiatury bardzo zbliżony do pianin firmy Petrof.

Producent: Rosler 
Fabryka: Česká Lípa, Czechy 
Mechanika: dolnotłumikowa 
Numer seryjny: 54086 
Rok produkcji: 1969 
Kolor: jasny brąz matowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 110cm 
Głębokość: 57cm 
Szerokość: 143cm 

Cena instrumentu: 5.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Pianino bardzo z dobrej niemieckiej fabryki Schimmel. Model Capriccio Mod.7 o szerokości jedynie 137cm, dzięki czemu powinno się udać wpasować go nawet w naprawdę nieduże wnętrze. Pierwszy warsztat tego producenta powstał w Lipsku już w 1885r. W 1927 roku fabryka została przeniesiona do Brunszwiku (Braunschweig), gdzie instrumenty są produkowane do dnia dzisiejszego. Prezentowany egzemplarz to instrument z bardzo dobrych dla tej fabryki lat '60, dokładnie wg numeru seryjnego wyprodukowany w 1966 roku. Instrument ma naprawdę nieduże rozmiary i z pewnością łatwo wpasuje się nawet do małego pokoju. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Po serwisie, wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Obudowa gruntownie wyremontowana z położeniem nowego białego lakieru w połysku - pianino wygląda jak nowe.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Capriccio Mod.7
Numer seryjny: 85968
Rok produkcji: 1966
Kolor: biały połysk
Rama: pełna
Mechanika: Renner
Wysokość: 103cm
Głębokość: 51cm
Szerokość: 137cm

Cena instrumentu: 8.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska Piano, numer seryjny 39153, czyli egzemplarz wyprodukowany w 1974 roku w szwedzkiej fabryce w Vetlanda. Instrument bardzo młody, stopień zużycia elementów od grania znikomy, środek czysty, zadbany. Przyjemne odczucie klawiszy podczas gry zapewnia jak zawsze świetnie wykonana, niemiecka mechanika firmy Renner. Obudowa została u nas w pracowni gruntownie wyremontowana z położeniem nowego białego lakieru w połysku. Pianino wizualnie przezentuje się bardzo ładnie. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja
Model: Futura 2
Numer seryjny: 39153
Rok produkcji: 1974
Kolor: biały połysk
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanika: Renner
Wysokość: 106,5cm
Głębokość: 53cm
Szerokość: 140cm

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Malutkie pianino bardzo z dobrej niemieckiej fabryki Schimmel, model Mod.104 - w bardzo nietypowym wykończeniu obudowy, która została obita czarnym filcem. Pierwszy warsztat tego producenta powstał w Lipsku już w 1885r. W 1927 roku fabryka została przeniesiona do Brunszwiku (Braunschweig), gdzie instrumenty są produkowane do dnia dzisiejszego. Prezentowany egzemplarz, to małe pianinko firmy Schimmel. Dość młody egzemplarz, bo z 1975 roku, precyzyjnie policzone i zaprojektowane oraz wykonane z naprawdę bardzo dobrych jakościowo materiałów. Instrument ma naprawdę nieduże rozmiary i z pewnością łatwo wpasuje się nawet do małego pokoju. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Pianino po serwisie, strojeniu i regulacjach. Obudowa została w całości wykończona czarnym filcem, co z pewnością wyróżnia wizualnie ten instrument wśród innych.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Mod.104
Numer seryjny: 150166
Rok produkcji: 1975
Kolor: czarny filc
Wykończenie: materiał filc 
Mechanika: Renner
Wysokość: 103cm
Głębokość: 52cm
Szerokość: 146cm

Cena instrumentu: 6.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Petrof

Pianino wyprodukowane przez znaną i cenioną czeską fabrykę pianin Petrof w 1984 roku - co istotne fabrykę aktualnie cały czas działającą i produkującą wysokiej klasy instrumenty (czyli można sobie kupić fabrycznie nowe pianino Petrof, tylko w odpowiednio wyższej cenie niż używane). Stan techniczny podzespołów we wnętrzu pianina znakomity - wszystko czyste, zupełnie nie zgrane, instrument bardzo mało używany. Instrument o wysokości 106cm, czyli nieduży kompaktowy instrument, który będzie odpowiedni nawet do niewielkiego pomieszczenia. Dźwięk pianina jest mocnym i jasny. Pianino posiada bardzo dobrej klasy petrofowski mechanizm, standardowo wyważoną klawiaturę. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa instrumentu to ciemnobrązowy fornir, fabrycznie wykończony lakierem poliestrowym na wysoki połysk - u nas w pracowni po odnowieniu i poprawkach.

Producent: Petrof
Fabryka: Praga, Czechy
Numer seryjny: 362543
Rok produkcji: 1984
Kolor: ciemny brązowy połysk
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 106cm
Głębokość: 58,5cm
Szerokość: 144,5cm

Cena instrumentu: 6.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska, model Futura, numer seryjny 20001, wymiary 105x54x140cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada bardzo dobry mechanizm Renner'a. Pianino niewiele używane, podzespoły w środku instrumentu w bardzo dobrej kondycji technicznej. Obudowa odnowiona. Mechanizm i klawaitura pracują bez zarzutu. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Futura 
Numer seryjny: 20001 
Rok produkcji: 1967 
Kolor: brązowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Renner 
Wysokość: 105cm 
Głębokość: 54cm 
Szerokość: 140cm 

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Bardzo dobry instrument renomowanej niemieckiej fabryki Sauter. Pianino z lat '60, ale zachowane w znakomitym stanie technicznym - zupełnie nie zużyte, niewiele grane i trzymane w bardzo dobrych warunkach. Sauter to fabryka założona w 1819 roku, do dzisiaj działająca i produkująca znakomite instrumenty (co oznacza, że można sobie kupić również fabrycznie nowe pianino Sauter zamiast używanego). Prezentowany egzemplarz ma 108cm wysokości, obudowę w jasnym kolorze drewna wykończoną lakierem poliestrowym na wysoki połysk oraz charakterystyczne dla lat '60 gięte nóżki pod klawiaturą, dzięki którym cała obudowa jest ładna i ciekawa stylistycznie. Jak każdy Sauter, także ten egzemplarz posiada mechanizm z firmy Renner'a, bardzo doceniany za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu jest znakomity, ślady używania niewielkie, praktycznie niezauważalne. Dźwięk mocny, głębokie basy, dość ciepły jak na europejską produkcję przystało. Mechanika jak to Renner pracuje bardzo przyjemnie. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry. Posiada moderator dzięki któremu można grać cicho.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 33964 
Rok produkcji: 1965 
Kolor: jasny brązowy, połysk 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 108cm 
Głębokość: 55,5cm 
Szerokość: 145cm 

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Bardzo dobre pianino wszystkim dobrze znanej, japońskiej marki Yamaha. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino stosunkowo młode - z 1970 roku, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii (nie Indonezja, nie Chiny) w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa została odnowiona z nowym czarnym lakierem otwarte pory. Bardzo dobry instrument, zarówno do nauki jak i dla już bardziej zaawansowanych pianistów. Bardzo ładnie prezentuje się też wizualnie, ma nowy lakier, a czarny matowy kolor jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego wnętrza.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Mechanika: Yamaha Action
Numer seryjny: 948776
Rok produkcji: 1970
Kolor: czarny otwarte pory
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Wysokość: 100cm
Głębokość: 52cm
Szerokość: 145cm

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Samick

Pianino Samick model SU-108P, numer seryjny ILG00176 a zatem wyprodukowane w 1992 roku. Pianino wygląda jak wykonane z pięknego, jasnego, naturalnego drewna dębowego, które wizualnie znakomicie pasuje do nowoczesnego wystroju wnętrza np. w stylu loft, czy stylu skandynawskiego. Jest to fabryczne wykonanie - w naszej pracowni wykonaliśmy tylko drobne poprawki. Pianino bardzo młode, niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Samick Music Co. 
Fabryka: Seul, Korea Południowa 
Model: SU-108P 
Numer seryjny: ILG00176 
Rok produkcji: 1992 
Kolor: dąb matowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 108,5cm 
Głębokość: 55,5cm 
Szerokość: 145,5cm 

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Przedstawiamy niewielkie pianino znakomitej firmy Yamaha. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino z 1982 roku, bardzo młody rocznik, stan podzespołów we wnętrzu znakomity, wszystko czyste, nie zgrane, nie zużyte. Jest to bardzo dobra, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii (nie Indonezja, nie Chiny) w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa pianina została odnowiona u nas w pracowni. Stopień zgrania podzespołów we wnętrzu znikomy. Zarówno z zewnątrz jak i podzespoły w środku wyglądają prawie jak w fabrycznie nowym instrumencie. Pianino po pełnym serwisie i regulacjach, nastrojone i przygotowane do gry.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: M5J
Numer seryjny: D3308851
Rok produkcji: 1982
Kolor: jasny brązowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: Yamaha Action
Wysokość: 104cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 148cm

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Świetne pianino marki Yamaha, model LU-201 o wysokości 115cm. Instrument jak na swoje rozmiary z mocnym brzmieniem charakterystycznym dla Yamaha. Pianino bardzo młode, z 1985 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa posiada fabryczną powłokę lakierniczą w dobrym stanie, która została w naszej pracowni poprawiona i odświeżona, kolor brązowy matowy.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: LU-201
Numer seryjny: 3837929
Rok produkcji: 1985
Kolor: brazowy matowy
Rama: pełna
Mechanizm: Yamaha Action
Wysokość: 115cm
Głębokość: 56cm
Szerokość: 151cm

Cena instrumentu: 11.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Sauter

Niewielkie, ale bardzo ciekawe stylistycznie pianino marki Sauter. Co więcej - w znakomitym stanie technicznym. Sauter to fabryka założona w 1819 roku, do dzisiaj działająca i produkująca znakomite instrumenty (co oznacza, że można sobie kupić również fabrycznie nowe pianino Sauter zamiast używanego). Prezentowany egzemplarz jest malutki ma 102cm wysokości, a cała obuowa stoi na stylowych nóżkach. Posiada niemiecką mechanikę firmy Renner'a, cenioną za precyzję wykonania i niezawodność. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu jest znakomity, ślady używania niewielkie, praktycznie niezauważalne. Instrument jasnym kolrze drewna, wykończony fabrycznie w poliestrze na wysoki połysk. Obudowa została odnowiona i wypolerowana w naszej pracowni, posiada niewielkie ślady używania, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Dźwięk ładny, ciepły. Mechanika jak to Renner pracuje bardzo przyjemnie. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry. Posiada moderator dzięki któremu można grać cicho.

Producent: Sauter 
Fabryka: Spaichingen, Niemcy 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 32558 
Rok produkcji: 1964 
Kolor: jasny brązowy, połysk 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 102cm 
Głębokość: 55,5cm 
Szerokość: 151cm 

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska, numer seryjny 29322, model Classica, wymiary 112x53x140cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada doskonały mechanizm niemieckiej firmy Renner. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa z odnowionym lakierem - ładny brązowy kolor w wykończeniu na pół-połysk. Nóżki pod klawiaturą w stylu chippendale ładnie się prezentują. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry. Pianino ma moderator czyli można grać cicho.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Classica 
Numer seryjny: 29322 
Rok produkcji: 1970 
Kolor: brązowy półpołysk 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Renner 
Wysokość: 112cm 
Głębokość: 53cm 
Szerokość: 140cm 

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Piękne białe pianino z fabryki Schimmel. Jest to model o oznaczeniu Mod. 108 z 1960 roku. Schimmel zawsze oferował instrumenty wykonane z naprawdę najwyższej jakości materiałów, złożone z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. I to słychać, w tym jak ten instrument gra. A gra bardzo ładnie, ma miękkie, ciepłe, charakterystyczne dla Schimmel'a brzmienie. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Oprócz niezbędnych regulacji i strojenia, podczas serwisu u nas w pracowni gruntownie odnowiona została obudowa pianina z położeniem nowego białego lakieru półmatowego, który pięknie komponuje się z formą obudowy tego modelu i giętymi nóżkami pod klawiaturą.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Mod. 108
Numer seryjny: 48666
Rok produkcji: 1960
Kolor: biały półmat
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanika: Renner
Wysokość: 108cm
Głębokość: 52,5cm
Szerokość: 146cm

Cena instrumentu: 9.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Bogs & Voigt

Pianino wyprodukowane przez niemiecką fabrykę Bogs & Voigt z Berlina. Jest to wysokie, koncertowe pianino w dużej, ładnej obudowie z elementami ozdobnymi. Instrument jest wysoki az na 133,5cm, to znaczy ma wielkość koncertową - duża płyta rezonansowa i długie struny basowe zapewniają bardzo wyraziste i głębokie brzmienie. Jednocześnie posiada w pełni współczesną konstrukcję, tj. mechanikę dolnotłumikową która precyzyjnie oddaje zamiary pianisty i dobrze tłumi, pełną żeliwną ramę dobrze usztywniającą całą konstrukcję i struny w układzie krzyżowym pozytywnie wpływające na brzmienie zwłaszcza basów. Obudowa pianina została gruntownie odrestaurowana wraz z położeniemo nowego czarnego, matowego lakieru. Na powierzchni zachowany pięknie prezentujący się wzór słojów drewna. Pianino wygląda z zewnątrz jak nowe. Wnętrze instrumentu zostało poddane remontowi kapitalnemu, z szerokim zakresem wymian podzespołów. W pianinie założono nowy komplet młotków, nowe tłumiki, nowe struny, nowe kołki stroikowe, nowe filce klawiatury, co zagwarantuje pełną sprawność techniczną instrumentu i dźwiękową instrumentu na kilkadziesiąt następnych lat grania. Wykonane zotały wszystkie niezbędne do prawidłowego działania instrumentu naprawy i wymiany. Pianino jest wyregulowane, nastrojone i gotowe do grania.

Producent: Bogs & Voigt 
Fabryka: Berlin, Niemcy 
Numer seryjny: 33015 
Rok produkcji: 1917 
Kolor: czarny matowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 133,5cm 
Głębokość: 66cm 
Szerokość: 153cm 
Wykonany remont kapitalny. 

Cena instrumentu: 21.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Kawai

Pianino Kawai model CE-7, japońska produkcja, instrument z 1973. We wnętrzu wygląda jak nowy - podzespoły w środku w świetnym stanie. Obudowa w fabrycznym stanie - w naszej pracowni wykonaliśmy tylko drobne poprawki. Pianino w znakomitej kondycji zarówno technicznej, akustycznej i technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Mechanika "Kawai Action" i klawiatura pracują perfekcyjnie. Bardzo dobre, nieduże pianino do nauki gry i domowych zastosowań.

Producent: Kawai
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: CE-7
Numer seryjny: K616615
Rok produkcji: 1973
Kolor: ciemny brązowy
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: Kawai Action
Wysokość: 108cm
Głębokość: 58,5cm
Szerokość: 144,5cm

Cena instrumentu: 9.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianina na zamówienie

Lista pianin dostępnych na zamówienie z czasem realizacji około 3-4 tygodni znajduje się w zakładce Pianina [ aktualna oferta ]

Kontakt w sprawie zakupu pianina

Wszelkich informacji dotyczących pianin, które mamy aktualnie w ofercie sprzedaży, udzielamy telefonicznie oraz mailowo. Chętnie doradzimy odpowiedni instrument. Zapraszamy do kontaktu.

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59

Obszar działalności

Sprzedaż pianin prowadzimy na terenie całej Polski. W szczególności sprzedajemy pianina do takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Opole, Gliwice, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Kielce, Jelenia Góra, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Radom, Kalisz, Legnica, Piaseczno, Płock, Zielona Góra, Konin, Oświęcim, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Wieluń, Wałbrzych, Nysa, Bytom, Siedlce, Leszno, Wadowice, Nowy Sącz, Ostrowiec Świętokrzyski, Nysa, Sandomierz, Zabrze, Bielsko-Biała, Żywiec.

Copyright © 1984 - 2024 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał