Kontakt  Facebook


Tu zobaczysz na żywo i wypróbujesz nasze pianina oraz fortepiany. Umów się na wizytę i sprawdź instrument przed zakupem!

Stare Babice / Warszawa

Bierna (k. Żywca)

Wrocław (Krzyki)Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Salon pianin i fortepianów Stare Babice - koło Warszawy (Bemowo)

Wybrane instrumenty z naszej oferty mogą Państwo zobaczyć na żywo oraz wypróbować w salonie w miejscowości Stare Babice k. Warszawy. Nawet najlepsze zdjęcie czy nagranie audio nie jest w stanie oddać wyglądu, brzmienia ani charakteru konkretnego instrumentu. Chcąc ułatwić Państwu przyjazd i oględziny otworzyliśmy miejsce w Starych Babicach, gdzie prezentujemy część pianin i fortepianów z naszej oferty.

Zapraszamy do nas!

Przed przyjazdem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę.

Adres:
Rynek 18
05-082 Stare Babice

Jeżeli w Starych Babicach nie ma instrumentu, który Państwa interesuje, prosimy o kontakt telefoniczny. Po wcześniejszym uzgodnieniu, jest możliwość dostarczenia konkretnego pianina (lub fortepianu) z naszej głównej siedziby w Biernej do pomieszczenia w Starych Babicach.

Aktualna lista fortepianów i pianin dostępnych do obejrzenia w pomieszczeniu w miejscowości Stare Babice znajduje się poniżej.

Pianino Schimmel

Malutkie pianino bardzo z dobrej niemieckiej fabryki Schimmel, model Mod.100. Pierwszy warsztat tego producenta powstał w Lipsku już w 1885r. W 1927 roku fabryka została przeniesiona do Brunszwiku (Braunschweig), gdzie instrumenty są produkowane do dnia dzisiejszego. Prezentowany egzemplarz, to małe pianinko firmy Schimmel. Dość młody egzemplarz, bo z 1974 roku, precyzyjnie policzone i zaprojektowane oraz wykonane z naprawdę bardzo dobrych jakościowo materiałów. Instrument ma naprawdę nieduże rozmiary - szczególnie istotna może być szerokość 135cm, dla osób które dysponują tylko małą wnęką do postawienia pianina. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Stan podzespołów we wnętrzu znakomity. Pianino po serwisie, strojeniu i regulacjach. Obudowa została odnowiona gruntownie z położeniem nowego lakieru - wygląda bardzo ładnie. Jeżeli zależy Ci na pianinie możliwie jak najmniejszym, ale nie chcesz aby było to kosztem jakości, ten Schimmel na pewno spełni oczekiwania.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Mod.100
Numer seryjny: 140856
Rok produkcji: 1974
Kolor: ciemny brąz matowy
Rama: pełna
Mechanika: Renner
Wysokość: 102cm
Głębokość: 52cm
Szerokość: 135cm

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Samick

Pianino Samick model SU-108P, numer seryjny ILG00176 a zatem wyprodukowane w 1992 roku. Pianino wygląda jak wykonane z pięknego, jasnego, naturalnego drewna dębowego, które wizualnie znakomicie pasuje do nowoczesnego wystroju wnętrza np. w stylu loft, czy stylu skandynawskiego. Jest to fabryczne wykonanie - w naszej pracowni wykonaliśmy tylko drobne poprawki. Pianino bardzo młode, niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Samick Music Co. 
Fabryka: Seul, Korea Południowa 
Model: SU-108P 
Numer seryjny: ILG00176 
Rok produkcji: 1992 
Kolor: dąb matowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Wysokość: 108,5cm 
Głębokość: 55,5cm 
Szerokość: 145,5cm 

Cena instrumentu: 8.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Bardzo dobre pianino marki Yamaha, model NO.M1. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa posiada fabryczną powłokę lakierniczą w dobrym stanie, która została w naszej pracowni odświeżona.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: NO.M1
Numer seryjny: 385272
Rok produkcji: 1966
Kolor: brazowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: Yamaha Action
Wysokość: 106cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 148cm

Cena instrumentu: 9.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Przedstawiamy nieduże pianino firmy Yamaha w czarnym półmacie. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino bardzo młode - z 1976 roku, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii (nie Indonezja, nie Chiny) w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa została gruntownie odnowiona z położeniem nowego czarnego lakieru półmatowego, dzięki czemu instrument wygląda jak nowy. Stopień zgrania podzespołów we wnętrzu znikomy. Zarówno z zewnątrz jak i podzespoły w środku wyglądają prawie jak w fabrycznie nowym instrumencie. Pianino po pełnym serwisie i regulacjach, nastrojone i przygotowane do gry.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Mechanika: Yamaha Action
Numer seryjny: 2035062
Rok produkcji: 1976
Kolor: czarny półmat
Mechanizm: dolnotłumikowy
Układ strun: krzyżowy
Wysokość: 104cm
Głębokość: 56cm
Szerokość: 143cm

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Pianino bardzo dobrej, rodzinnej firmy z tradycjami - Schimmel. Pierwszy warsztat tego producenta powstał w Lipsku już w 1885r. W 1927 roku fabryka została przeniesiona do Brunszwiku (Braunschweig), gdzie instrumenty są produkowane do dnia dzisiejszego. Prezentowany egzemplarz, to małe pianinko firmy Schimmel z lat '60, ale precyzyjnie policzone i zaprojektowane oraz wykonane z naprawdę bardzo dobrych jakościowo materiałów. Zresztą, firma Schimmel nigdy nie pozwoliła by sobie na zrobienie tandety. Daje to efekt w postaci naprawdę bardzo ładnego brzmienia instrumentu, zwłaszcza jak na tak nieduże gabaryty. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Jeżeli zależy Ci na pianinie możliwie jak najmniejszym, np. ze względu na małe pomieszczenie, ale nie chcesz aby było to kosztem jakości, ten Schimmel na pewno spełni oczekiwania.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Mechanika: Renner
Numer seryjny: 69745
Rok produkcji: 1964
Kolor: jasny brązowy matowy
Rama: pełna
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 108cm
Głębokość: 51,5cm
Szerokość: 146,5cm

Cena instrumentu: 9.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska Piano, numer seryjny 71594, czyli egzemplarz wyprodukowany w 1985 roku w szwedzkiej fabryce w Vetlanda. Instrument bardzo młody, stopień zużycia elementów od grania znikomy, środek czysty, zadbany. Jest to wyższy model niż standardowo spotykane pianina tej firmy - ma 113cm wysokości, nie jak większość 1016cm. Przyjemne odczucie klawiszy podczas gry zapewnia jak zawsze świetnie wykonana, niemiecka mechanika firmy Renner. Kolor obudowy ciemny brązowy matowy - obudowa odnowiona i zretuszowana w naszej pracowni, posiada niewielkie, w niczym nie przeszkadzające normalne ślady użytkowania. Pianino wizualnie przezentuje się bardzo ładnie. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja
Mechanizm: Renner
Numer seryjny: 71594
Rok produkcji: 1985
Kolor: ciemny brązowy matowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanika: Renner
Wysokość: 113cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 140cm

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Weinbach

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Weinbach położoną w miejscowości Jirkov w Czechach (a właściwie w tamtym okresie w Czechosłowacji). Instrument konstrukcyjnie i brzmieniowo bardzo zbliżony do Petrof'a. Wysokiej jakości części, porządne wykonanie, ładne, mocne brzmienie. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa została polakierowana na nowo - wykończona w lakierze bezbarwnym półmatowym.

Producent: Weinbach
Fabryka: Jirkov, Czechy
Numer seryjny: 161210
Rok produkcji: 1977
Kolor: brązowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 104cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 142cm

Cena instrumentu: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Schimmel

Pianino bardzo dobrej, rodzinnej firmy z tradycjami - Schimmel, model Mod.8. Pierwszy warsztat tego producenta powstał w Lipsku już w 1885r. W 1927 roku fabryka została przeniesiona do Brunszwiku (Braunschweig), gdzie instrumenty są produkowane do dnia dzisiejszego. Prezentowany egzemplarz, to małe pianinko firmy Schimmel z lat '60, ale precyzyjnie policzone i zaprojektowane oraz wykonane z naprawdę bardzo dobrych jakościowo materiałów. Zresztą, firma Schimmel nigdy nie pozwoliła by sobie na zrobienie tandety. Daje to efekt w postaci naprawdę bardzo ładnego brzmienia instrumentu, zwłaszcza jak na tak nieduże gabaryty. Pianino po remoncie przeprowadzonym w naszym warsztacie. Wyregulowane, nastrojone i przygotowane do gry. Jeżeli zależy Ci na pianinie możliwie niedużym ale nie chcesz aby było to kosztem jakości, ten Schimmel na pewno spełni oczekiwania. Podczas renowacji instrument przeszedł również retusz i polerowanie powierzchni obudowy.

Producent: Schimmel
Fabryka: Braunschweig, Niemcy
Model: Mod.8
Numer seryjny: 83903
Rok produkcji: 1966
Kolor: brązowy połysk
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanika: Renner
Wysokość: 109cm
Głębokość: 52cm
Szerokość: 145cm

Cena instrumentu: 7.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Yamaha

Bardzo dobre pianino marki Yamaha. Instrument niewielki, ale znakomicie brzmiący i bardzo przyjemny w odczuciu pracy klawiatury i mechaniki. Pianino z końcówki lat '60, oryginalna produkcja z fabryki w Japonii w bardzo dobrej kondycji technicznej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Obudowa pianina została na nowo polakierowana dzięki czemu pianino wygląda niemalże jak nowe. Bardzo dobry instrument do nauki gry dla początkujących, ale spodoba się również osobom grającym już dłużej.

Producent: Yamaha
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Mechanika: Yamaha Action
Numer seryjny: 860362
Rok produkcji: 1969
Kolor: ciemny brązowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 100cm
Głębokość: 52cm
Szerokość: 144,5cm

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Kawai

Pianino Kawai model CE-7, japońska produkcja, bardzo młody rocznik 1980. Instrument wygląda jak nowy - zarówno podzespoły w środku jak i obudowa. Pianino w bardzo dobrej kondycji zarówno technicznej, akustycznej jak i wizualnej. Pianino przeszło serwis w naszym warsztacie, przgląd i regulację mechaniki oraz klawiatury, jest nastrojone i gotowe do grania. Mechanika "Kawai Action" i klawiatura pracują perfekcyjnie. Bardzo dobre, nieduże pianino do nauki gry i domowych zastosowań.

Producent: Kawai
Fabryka: Hamamatsu, Japonia
Model: CE-7
Numer seryjny: K1098979
Rok produkcji: 1980
Kolor: brązowy matowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: Kawai Action
Wysokość: 108cm
Głębokość: 56,5cm
Szerokość: 144cm

Cena instrumentu: 10.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Gebr. Zimmermann

Pianino firmy Gebr. Zimmermann - pięknie wyglądające, stylowe pianino koncertowe. Instrument jest wysoki na 127cm, to znaczy ma wielkość koncertową - duża płyta rezonansowa i długie struny basowe zapewniają bardzo wyraziste i głębokie brzmienie. Jednocześnie posiada w pełni współczesną konstrujcję, tj. mechanikę dolnotłumikową która precyzyjnie oddaje zamiary pianisty i dobrze tłumi, pełną żeliwną ramę dobrze usztywniającą całą konstrukcję i struny w układzie krzyżowym pozytywnie wpływające na brzmienie zwłaszcza basów. Obudowa pianina została wykończona w bardzo ładnej dębowej okleinie. Obudowa została odnowiona - pianino wygląda bardzo ładnie. Wnętrze instrumentu zostało poddane renowacji w dość szerokim zakresie - pianino ma nowe kołki stroikowe, nowe młotki, nowe filce tłumików, nowe filce stołu klawiaturowego itd. Wykonane zotały wszystkie niezbędne do prawidłowego działania instrumentu naprawy i wymiany. Pianino jest wyregulowane, nastrojone i gotowe do grania.

Producent: Gebr. Zimmermann 
Fabryka: Leipzig, Niemcy 
Model: - 
Numer seryjny: 110696 
Rok produkcji: 1920 
Kolor: dąb, nowy lakier 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 127cm 
Głębokość: 62cm 
Szerokość: 151cm 

Cena instrumentu: 16.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Burger & Jacobi

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Burger & Jacobi ze Szwajcarii. Była to ciesząca się dobrą renomą fabryka pianin, działająca w latach 1882-1991. Numer seryjny pianina 28248 odpowiada rocznikowi produkcji 1940, kolor ciemny brązowy matowy, wymiary 115 x 57 x 140,5cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada mechanizm firmy Renner. Obudowa ładna została gruntownie odnowiona, położony nowy lakier - kolor ciemny brązowy z ładnym rysunkiem słoi drewna. Instrument posiada sytlizowane nóżki pod klawiaturą. Obudowa również jest delikatnie stylizowana - nie są to zupełnie proste płyty. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, dość ciemny, ładny. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Burger & Jacobi 
Fabryka: Biel/Bienne, Szwajcaria 
Mechanika: Renner 
Numer seryjny: 28248 
Rok produkcji: 1940 
Kolor: ciemny brązowy 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: British Piano Actions 
Wysokość: 115cm 
Głębokość: 57cm 
Szerokość: 140,5cm 

Cena instrumentu: 7.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Ed. Seiler

Ciekawy instrument marki Ed. Seiler wyprodukowany w 1915 roku w fabryce w Legnicy. Instrument dość wysoki 124cm, w ładnej, dużej obudowie zdobionej inkrustacjami w płycie przedniej. Pomimo ponad 100 lat kondycja poszczególnych podzespołów we wnętrzu jest bardzo przyzwoita, instrument nie zgrany, nie zużyty. Konstrukcja w pełni współczesna z pełną żeliwną ramą i dolnotłumikową mechaniką. Powierzchnia po odnowieniu i retuszu, wnętrze instrumentu po pełnym serwisie i regulacji. Instrument nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Ed. Seiler
Fabryka: Liegnitz
Mechanika: Langer
Numer seryjny: 50592
Rok produkcji: 1915
Kolor: ciemny brązowy - machoń
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 124cm
Głębokość: 65cm
Szerokość: 151cm

Cena instrumentu: 9.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Hyundai

Pianino firmy Hyundai, model U835 o wysokości 121cm. Instrument bardzo młody - z 1994 roku, nie zgrany, nie zużyty. Stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa - biały kolor w połysku, posiada normalne ślady użytkowania, ale ogólnie wygląda ładnie. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Hyundai
Fabryka: Seul, Korea Południowa
Model: U835
Numer seryjny: INI00536
Rok produkcji: 1994
Kolor: biały połysk
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 121cm
Głębokość: 61cm
Szerokość: 145cm

Cena instrumentu: 8.500,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska, model Futura 2 w kolorze białym. Nordiska to baradzo dobra szwedzka fabyrka pianin, produkowała naprawdę bardzo udane instrumenty. Prezentowany egzemplarz ma mechanikę firmy Langer, bardzo dobrze wykonany i sprawnie działający. Instrument po serwisie i przeglądzie wykonanym przez naszą pracownię, wyregulowany i przygotowany do grania. Obudowa w kolorze białym, nosi normalne ślady używania, została poprawiona i zretuszowana.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Futura 2 
Numer seryjny: 48798 
Rok produkcji: xxx  
Kolor: biały/ecru 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Langer 
Wysokość: 106cm 
Głębokość: 53cm 
Szerokość: 140cm 

Cena instrumentu: 6.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Wilh. Steinmann

Pianino Wilh. Steinmann - nieduży, czarny instrument który z powodzeniem posłuży do nauki gry i domowego grania. Pianino po serwisie w naszym warsztacie, wyregulowane, nastrojony i przygotowany do grania.

Producent: Wilh. Steinmann 
Fabryka: Niemcy 
Model: Carmen 
Numer seryjny: 100091 
Rok produkcji: 1975 
Kolor: czarny otwarte pory 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 108,5cm 
Głębokość: 54cm 
Szerokość: 146cm 

Cena instrumentu: 5.000,- zł [ ZAMÓWIENIE: prosimy telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianina na zamówienie

Aktualnie w naszych magazynach posiadamy około 40-50 pianin. Są to pianina różnych marek, z różnych okresów produkcji. Instrumenty te oczekują na remont, serwis i przygotowanie do sprzedaży. Poniżej kilka przykładowych pianin jakie możemy przygotować na zamówienie. Pełną listę możemy przesłać mailem. Każdy zakupiony u nas instrument przechodzi remont w naszej pracowni, jest wyregulowany, nastrojony i przygotowany do grania. Na sam instrument oraz jego przygotowanie udzielamy naszej gwarancji, aby dać Państwu pewność dobrego zakupu.

Pianino Weinbach

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Weinbach położoną w miejscowości Jirkov w Czechach (a właściwie w tamtym okresie w Czechosłowacji). Instrument konstrukcyjnie i brzmieniowo bardzo zbliżony do Petrof'a. Wysokiej jakości części, porządne wykonanie, ładne, mocne brzmienie. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa została polakierowana na nowo - wykończona w lakierze bezbarwnym półmatowym.

Producent: Weinbach
Fabryka: Jiříkov, Czechy
Numer seryjny: 169357
Rok produkcji: 1977
Kolor: brązowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 103,5cm
Głębokość: 54cm
Szerokość: 144,5cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Ponieważ obudowę pianina będziemy dopiero remontować - możliwa jest zmiana koloru na czarny matowy.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu gotowego: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Nordiska

Pianino Nordiska, numer seryjny 20277, model Classica, kolor biały połysk, wymiary 110x53x140cm (wysokość x głębokość x szerokość). Posiada doskonały mechanizm niemieckiej firmy Renner. Pianino niewiele używane, stan podzespołów we wnetrzu - prawie jak w nowym instrumencie. Obudowa jak nowa - podczas remontu zostanie położony nowy lakier biały/ecru połysk. Nóżki pod klawiaturą w stylu chippendale ładnie się prezentują. Mechanizm pracuje bardzo sprawnie. Dźwięk czysty, ładny, zwłaszcza jak na tak nieduży instrument. Instrument przeszedł serwis, naprawy i wszystkie potrzebne regulacje w naszym warsztacie. Jest nastrojony i gotowy do gry.

Producent: Nordiska 
Fabryka: Vetlanda, Szwecja 
Model: Classica 
Numer seryjny: 20277 
Rok produkcji: 1967 
Kolor: biały połysk lub ecru 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: Renner 
Wysokość: 110cm 
Głębokość: 53cm 
Szerokość: 140cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu gotowego: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Weinbach

Pianino wyprodukowane przez fabrykę Weinbach położoną w miejscowości Jirkov w Czechach (a właściwie w tamtym okresie w Czechosłowacji). Instrument konstrukcyjnie i brzmieniowo bardzo zbliżony do Petrof'a. Wysokiej jakości części, porządne wykonanie, ładne, mocne brzmienie. Instrument przeszedł w naszym warsztacie podstawowy przegląd, naprawy, regulacje oraz strojenie. Jest wyregulowany i gotowy do gry. Obudowa została polakierowana na nowo - wykończona w lakierze bezbarwnym półmatowym.

Producent: Weinbach
Fabryka: Jiříkov, Czechy
Numer seryjny: 109592
Rok produkcji: 1965
Kolor: brązowy
Rama: pełna
Układ strun: krzyżowy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 115cm
Głębokość: 55cm
Szerokość: 143,5cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 4 tygodni.

Ponieważ obudowę pianina będziemy dopiero remontować - możliwa jest zmiana koloru na czarny matowy.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu gotowego: 6.500,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino C.Bechstein

Pianino wyprodukowane przez C.Bechstein, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Pianino posiada mechanikę dolnotłumikową i krzyżowy układ strun. Instrument zostanie w naszym warsztacie wyremontowany, wyregulowany, nastrojony i przygotowany do gry.

Producent: C.Bechstein
Fabryka: Berlin, Niemcy
Mechanika: dolnotłumikowa
Numer seryjny: 121030
Rok produkcji: 1923
Kolor: czarny
Rama: pełna
Układ strun: równoległy
Mechanizm: dolnotłumikowy
Wysokość: 129cm
Głębokość: 63cm
Szerokość: 156,5cm

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 8-12 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu gotowego: 24.000,- zł [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Steinway & Sons, model K

Pianino firmy Steinway & Sons z 1917 roku, po kapitalnym remoncie. Pianino wygląda i gra jak nowe. Instrumenty tej firmy słyną z niesamowitego brzmienia i genialnych, patentowych rozwiązań konstrukcyjnych. Prezentowany egzemplarz to model K. Jest to pełny koncertowy instrument. Obudowa instrumentu ma nowy czarny lakier wykończony na wysoki połysk. Przednia płyta instrumentu ma bardzo ładne ażurowe wycięcie, nogi pod klawiaturą są delikatnie zdobione. Pod względem konstrukcyjnym jest to w pełni współczesna produkcja, pianino ma krzyżowy układ strun, pełną pancerną ramę i świetny steinwayowski mechanizm z dolnym tłumikiem. Pianino przeszło remont kapitalny wnętrza wykonany naszym warsztacie. Ma nowe młotki, nowe tłumiki, nowe struny basowe i wiolinowe, nowe kołki stroikowe, nowy lakier na ramie żeliwnej, nowy lakier na płycie rezonansowej, nowe filce strun, nowe filce stołu klawiaturowego itd.

Producent: Steinway & Sons 
Fabryka: Hamburg, Niemcy 
Model: K 
Numer seryjny: 176151 
Rok produkcji: 1917 
Kolor: czarny połysk nowy lakier 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 130cm 
Głębokość: 69cm 
Szerokość: 155,5cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 8-12 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu gotowego: tel. [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Pianino Steinway & Sons, model K

Pianino firmy Steinway & Sons z 1910 roku, po kapitalnym remoncie. Pianino wygląda i gra jak nowe. Instrumenty tej firmy słyną z niesamowitego brzmienia i genialnych, patentowych rozwiązań konstrukcyjnych. Prezentowany egzemplarz to model K. Jest to pełny koncertowy instrument. Obudowa instrumentu ma nowy czarny lakier wykończony na wysoki połysk. Przednia płyta instrumentu ma bardzo ładne ażurowe wycięcie, nogi pod klawiaturą są delikatnie zdobione. Pod względem konstrukcyjnym jest to w pełni współczesna produkcja, pianino ma krzyżowy układ strun, pełną pancerną ramę i świetny steinwayowski mechanizm z dolnym tłumikiem. Pianino przeszło remont kapitalny wnętrza wykonany naszym warsztacie. Ma nowe młotki, nowe tłumiki, nowe struny basowe i wiolinowe, nowe kołki stroikowe, nowy lakier na ramie żeliwnej, nowy lakier na płycie rezonansowej, nowe filce strun, nowe filce stołu klawiaturowego itd.

Producent: Steinway & Sons 
Fabryka: Hamburg, Niemcy 
Model: K 
Numer seryjny: 139747 
Rok produkcji: 1910 
Kolor: czarny połysk nowy lakier 
Rama: pełna 
Układ strun: krzyżowy 
Mechanizm: dolnotłumikowy 
Wysokość: 130cm 
Głębokość: 69cm 
Szerokość: 155,5cm 

Pianino nie jest jeszcze gotowe. Czeka w naszym magazynie w oczekiwaniu na remont i serwis. Instrument fizycznie posiadamy w naszym magazynie. Możemy przygotować go na zamówienie - czas oczekiwania około 8-12 tygodni.

Poniższe zdjęcia przedstawiają inny egzemplarz tego samego modelu pianina, który remontowaliśmy wcześniej - natomiast ten z aktualnej oferty po przeprowadzeniu remontu w naszej pracowni będzie prawie taki sam.

Cena instrumentu gotowego: tel. [ ZAMÓWIENIE - można przez telefon lub email ]

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Kontakt w sprawie zakupu pianina

Wszelkich informacji dotyczących pianin, które mamy aktualnie w ofercie sprzedaży, udzielamy telefonicznie oraz mailowo. Chętnie doradzimy odpowiedni instrument. Zapraszamy do kontaktu.

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59

Obszar działalności

Sprzedaż pianin prowadzimy na terenie całej Polski. W szczególności sprzedajemy pianina do takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Opole, Gliwice, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Kielce, Jelenia Góra, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Radom, Kalisz, Legnica, Piaseczno, Płock, Zielona Góra, Konin, Oświęcim, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Wieluń, Wałbrzych, Nysa, Bytom, Siedlce, Leszno, Wadowice, Nowy Sącz, Ostrowiec Świętokrzyski, Nysa, Sandomierz, Zabrze, Bielsko-Biała, Żywiec.

Copyright © 1984 - 2022 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał