Kontakt  Facebook


Tu zobaczysz na żywo i wypróbujesz nasze pianina oraz fortepiany. Umów się na wizytę i sprawdź instrument przed zakupem!

Stare Babice / Warszawa

Bierna (k. Żywca)

Wrocław (Krzyki)Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]
Kontakt: tel. (+48) 601 697 841

dostępne instrumenty [kliknij]

Pianina [ aktualna oferta ]

Aktualna oferta pianin jakie możemy Państwu zaoferować w naszym salonie w miejscowości Bierna k. Żywca. Instrumenty gotowe - fizycznie dostępne do obejrzenia i wypróbowania oraz egzemplarze do przygotowania na zamówienie w niedługim czasie...
... więcej: Pianina [ aktualna oferta ]

Fortepiany [ aktualna oferta ]

Aktualna oferta fortepianów jakie możemy Państwu zaoferować w naszym salonie w miejscowości Bierna k. Żywca. Instrumenty gotowe - fizycznie dostępne do obejrzenia i wypróbowania oraz egzemplarze do przygotowania na zamówienie w niedługim czasie...
... więcej: Fortepiany [ aktualna oferta ]Salon pianin i fortepianów Bierna k. Żywca

Siedziba naszej firmy mieści się w Biernej k. Żywca. Tu mamy nasz warsztat i największy salon w którym prezentujemy pianina i fortepiany z naszej aktualnej oferty. Wszystkie instrumenty, które akurat nie przebywają w salonie w Starych Babicach są dostępne w naszym salonie w Biernej.

Zapraszamy do nas!

Przed przyjazdem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę.

Adres:
ul. Kopernika 16
34-325 Bierna

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w salonie, część instrumentów jest spakowana na magazynie. Po wcześniejszym uzgodnieniu jest możliwość rozstawienia instrumentu który Państwa interesuje w salonie - w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny.

Aktualna lista fortepianów i pianin dostępnych do obejrzenia w salonie w Biernej dostępna jest pod linkami powyżej. Oprócz instrumentów gotowych i dostępnych od ręki (tj. już po remoncie, wyregulowanych i przygotowanych do grania) posiadamy też fizycznie na magazynie dużą liczbę fortepianów i pianin, z których możemy dla Państwa wybrać instrument i przygotować go do sprzedaży (wyremontować) na zamówienie. Są to zarówno fortepiany współczesne takich marek jak Yamaha, Kawai, Bluthner, C.Bechstein, Ibach, August Forster jak i instrumenty starsze oraz fortepiany historyczne. Pianina współczesne Schimmel, Sauter, Yamaha, Kawai, Nordiska, Petrof, a także duże koncertowe pianina Steinway & Sons, C.Bechstein i wiele innych.

Copyright © 1984 - 2024 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał