Kontakt  Facebook


Wypożyczanie fortepianów

Aby można było zagrać koncert potrzebny jest instrument. O ile jednak przywiezienie skrzypiec, gitary czy nawet perkusji nie stanowi większego problemu, o tyle dostarczenie na imprezę fortepianu który waży prawie 0,5 tony lub pianina nie jest już takie proste.

Zajmujemy się profesjonalnym wypożyczaniem fortepianów i pianin na koncerty i wszelkiego rodzaju inne imprezy. Usługa wypożyczenia jest kompleksowa, zapewniamy transport w dowolne miejsce Polski oraz strojenie.

Koszty wypożyczenia za każdym razem kalkulujemy indywidualnie, ponieważ składa się na nie wiele czynników mających wpływ na końcową cenę. W celu jej wyliczenia, prosimy o kontakt.

Kontakt w sprawie wypożyczania

W celu uzyskania informacji dotyczących wypożyczania fortepianów i pianin, w tym kalkulacje kosztów, sprawdzanie dostępności terminów i informacje o instrumentach które aktualnie można wypożyczyć, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59

Aktualna lista instrumentów, które wypożyczamy na koncerty:

Fortepian Steinway & Sons model D

długość 274 cm, kolor czarny matowy

Koncertowy fortepian najwyższej klasy. Jest to największy z produkowanych modeli Steinway'a. Przeznaczony do koncertowania w filharmoniach, salach teatralnych i koncertowych.

Fortepian Steinway & Sons model C

długość 227 cm, kolor czarny połysk

Fortepian wyprodukowany przez powstałą w 1853r. w Nowym Jorku, a na chwilę obecną produkująca najlepsze na świecie instrumenty fabrykę pianin i fortepianów Steinway & Sons. Instrument przeznaczony do koncertowania w salach koncertowych, filharmoniach i innych dużych pomieszczeniach.

Fortepian Steinway & Sons model C

długość 227 cm, kolor czarny połysk

Fortepian wyprodukowany przez powstałą w 1853r. w Nowym Jorku, a na chwilę obecną produkująca najlepsze na świecie instrumenty fabrykę pianin i fortepianów Steinway & Sons. Instrument przeznaczony do koncertowania w salach koncertowych, filharmoniach i innych dużych pomieszczeniach.

Fortepian Steinway & Sons model B

długość 211 cm, kolor czarny połysk

Fortepiany Steinway & Sons to instrumenty z najwyższej półki. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technicznym i precyzji wykonania spełniają wymagania najbardziej wybrednych pianistów.

Fortepian Steinway & Sons model A

długość 188 cm, kolor czarny połysk

Wyprodukowany fabryce Steinway w Hamburgu. Nowoczesny, profesjonalny, koncertowy instrument.

Fortepian Steinway & Sons model O

długość 180 cm

Bardzo dobry fortepian firmy Steinway. Jest to najmniejszy z czarnych Steinway'ów jakim obecnie dysponujemy.

Fortepian Yamaha model G3E

długość 186 cm, kolor czarny połysk

Koncertowy fortepian japońskiej firmy Yamaha.

Biały (ecru) fortepian Yamaha model G3E

długość 186 cm, kolor biały/ecru połysk

Biały fortepian koncertowy japońskiej firmy Yamaha. Kolor biały/ecru.

Biały fortepian Yamaha model G5

długość 198 cm, kolor biały matowy

Biały fortepian koncertowy japońskiej firmy Yamaha. Kolor biały półmat.

Fortepian Kawai model No.650

długość 200 cm, kolor czarny połysk

Koncertowy fortepian japońskiej firmy Kawai.

Fortepian Kawai model KG-3

długość 181cm, kolor czarny połysk

Nieduży rozmiarów klasyczny fortepian japońskiej firmy Kawai. Bardzo dobrze spisuje się na małych scenach.

Fortepian Bosendorfer

długość 280 cm, kolor czarny połysk

Wspaniały koncertowy fortepian Bosendorfer najwyższej światowej klasy. Jest to instrument bardzo duży - o długość 280cm - przeznaczony na sale koncertowe. Uświetni specjalne, szczególnie uroczyste koncerty i imprezy najwyższej rangi.

Czerwony fortepian Ibach

długość 185 cm, kolor czerwony połysk

Fortepian w kolorze Ferrari. Nie można przejść obok niego obojętnie.

Fortepian cyfrowy Yamaha Gran Touch GT1

fortepian cyfrowy, kolor czarny połysk

Profesjonalny, koncertowy instrument cyfrowy firmy Yamaha. Oferuje wszystkie zalety instrumentu cyfrowego, posiadając jednocześnie mechaniczną klawiaturę taką, jak w tradycyjnych fortepianach Yamaha.

Fortepian cyfrowy Yamaha Gran Touch GT2

fortepian cyfrowy, kolor czarny połysk

Profesjonalny, koncertowy instrument cyfrowy firmy Yamaha. Oferuje wszystkie zalety instrumentu cyfrowego, posiadając jednocześnie mechaniczną klawiaturę taką, jak w tradycyjnych fortepianach Yamaha.

Pianino Steinway & Sons model K

wysokość 132cm, kolor czarny

Świetne koncertowe pianino firmy Steinway.

Pianino August Forster

Pianino wyprodukowane przez niemiecką fabrykę August Forster. Mały, zgrabny instrument o znakomitym brzmieniu, idealny do kameralnych koncertów.

Klawesyn Robert Goble & Son

długość 210 cm

Profesjonalny, dwumanuałowy koncertowy klawesyn wyprodukowany w fabryce Robert Goble & Son.

Wypożyczanie instrumentów

Wypożyczanie fortepianów to usługa którą oferujemy w zasadzie od początku istnienia naszej firmy. Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Usługę wykonujemy kompleksowo. Dostarczamy instrument na miejsce koncertu, rozkładamy go, przygotowujemy do gry i stroimy, a po zakończeniu imprezy zabieramy.

Wypożyczamy fortepiany najlepszych na świecie producentów

Posiadamy profesjonalne, współczesne, koncertowe instrumenty najlepszych na świecie producentów takich jak Steinway & Sons, Blüthner, czy August Forster. Są utrzymane w perfekcyjnym stanie technicznym a nad ich kondycją nieustannie czuwają ludzie, którzy od lat zawodowo zajmują się naprawą i renowacją tego typu instrumentów. Dlatego też możemy zapewnić, iż spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednego pianisty. Wiedza z zakresu budowy oraz przeprowadzania napraw i regulacji fortepianów jaką posiadamy, pozwala nam dać Państwu gwarancję, że dostarczony przez nas instrument będzie profesjonalnie przygotowany do koncertu, wyregulowany i nastrojony.

Posiadamy własny transport

Samo posiadanie odpowiednich instrumentów to jednak nie wszystko. Wypożyczanie fortepianów wymaga oczywiście ich dostarczania na miejsce imprezy. Instrumenty te są ciężkie, ważą nawet 700kg i jednocześnie bardzo delikatne, dlatego ich transport wymaga odpowiedniego przygotowania, sprzętu i szczególnej ostrożności. Jako firma świadcząca usługi również z zakresu transportu instrumentów posiadamy odpowiednie zaplecze i doświadczenie także w tej materii. Nie stanowią dla nas problemu schody, klatki schodowe, wysokie piętra, wąskie drzwi, czy wysoka scena. Wniesiemy fortepian w każde miejsce.

Oferujemy wypożyczanie fortepianów zarówno na jednorazowe koncerty, serie koncertów jak i wynajem fortepianów na dłuższe okresy czasu, np. na czas trwania warsztatów muzycznych. Mamy siedzibę na południu Polski, jednak ze względu na bardzo częste trasy, prowadzimy wypożyczanie fortepianów i wynajem pianin na terenie całej Polski i Europy. Odległość nie stanowi żadnej przeszkody.

Wynajem pianin i wypożyczanie fortepianów to tylko jedna z usług jakie oferujemy. Z tego względu mogą Państwo polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu we wszystkich sferach związanych z tymi instrumentami. Lata praktyki, zbierania doświadczeń i wiedzy, sprawiają że jesteśmy teraz jedną z najlepszych firm w tej branży.

    Wypożyczanie fortepianów w naszej firmie daje Państwu gwarancję, że:
  • dostarczymy instrument w umówione miejsce o umówionym czasie,
  • zostanie nastrojony przed koncertem,
  • instrument będzie grał bez zarzutu
Copyright © 1984 - 2018 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał