Kontakt  Facebook
Stroiciel Bielsko-Biała

Wykonujemy strojenia pianin i fortepianów w Bielsku-Białej i okolicach. Strojenie fortepianów i pianin to jedna z usług jakie świadczymy. Przez lata gromadziliśmy wiedzę i doświadczenie z tego zakresu wykonując regulacje i strojenia wszystkich instrumentów jakie opuszczały nasz warsztat po przeprowadzonej renowacji. Stroimy instrumenty wypożyczane przez nas do koncertów i warsztatów muzycznych, a także te należące do indywidualnych klientów i instytucji.

Strojenie pianin i fortepianów oraz wykonywanie korekt wymaga cierpliwość, czasu i precyzji. Strojenie najczęściej wykonujemy na miejscu u klienta. W przypadkach gdy instrument jest niesprawny i wymaga przeprowadzenia większych napraw, po dokonaniu jego oględzin i ustaleniu koniecznych do wykonania prac wyceniamy ich koszt i przedstawiamy Państwu dostępne możliwości. Zaleca się aby instrument był strojony mniej więcej co pół roku.

Poniżej przedstawiamy fotografie z wybranych strojeń wykonywanych w Bielsku Białej a także wielu innych miejscowościach w całym kraju.

Fotografie: [kliknij aby zobaczyć powiększenie]

Kontakt w sprawie strojenia

Zapytania o możliwość wykonania strojenia pianina lub fortepianu na terenie Bielska Białej lub okolic, dostępne terminy oraz koszt prosimy kierować telefonicznie lub mailowo:

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59
Copyright © 1984 - 2022 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał