Kontakt  Facebook


Renowacja pianina - przykłady

Pianino Legnica - różowe

Poniższe fotografie przedstawiają pianino w stanie przed renowacją. Jest to nasza krajowa Legnica model M-115 B o numerze seryjnym 42446 z 1970 roku i wysokości 115cm. Instrument całkiem przyzwoity, niewiele grany a więc i nie zużyty, a za sprawą 115cm wysokości posiadający przyjemne brzmienie. Nowoczesna forma obudowy odpowiadała naszemu klientowi - jednak zależało mu na zmianie koloru na jasny różowy w połysku.

Przebieg remontu pianina, w tym zmianą koloru obudowy na różowy wyglądał jak na poniższych zdjęciach. Położony został nowy różowy lakier w połsyku, w wybranym przez klienta odcieniu. Oczywiście pianino wymagało również remontu wnętrza, wymiany zużytych filców, tasiemek czy luźnych osiek, szlifowania młotków oraz strojenia. Wszystkie te prace również zostały wykonane, tak aby oprócz pożądanego efektu wizualnego na pianinie można było normalnie grać.

Tak prezentuje się gotowe pianino w jasnym różu opuszczające nasz warsztat.

A tak już w docelowym miejscu do którego zostało zamówione. Trzeba przyznać, że wkomponowało się idealnie.

Kontakt w sprawie renowacji

Jeżeli posiadasz takie lub podobne pianino i chciałbyś abyśmy go dla Ciebie wyremontowali to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez email. Wstępną ocenę stanu technicznego i wycenę kosztów remontu pianina przygotowujemy bezpłatnie. Wtedy można podjąć decyzję co do dalszych kroków.

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59
Copyright © 1984 - 2022 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał