Kontakt  Facebook


Renowacja pianina - przykłady

Hermann Dittrich, Schweidnitz

Poniższe fotografie przedstawiają pianino wyprodukowane około 1910 roku przez fabrykę Hermann Dittrich ze Świdnicy w stanie przed remontem. Instrument został poddany renowacji w naszej pracowni. W trakcie prac gruntownie odrestaurowana została obudowa, a także wykonaliśmy remont wnętrza instrumentu w niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania zakresie.

Żałujemy, że nie możemy w tym miejscu zaprezentować jak gra pianino Dittrich po przeprowadzonym remoncie, lub też przedstawić porównania jak grało przed, a jak po zakończeniu prac. Możemy tylko zapewnić, że gra bardzo ładnie, dźwięk jest czysty i nośny. Wymienione kołki trzymają jak skała, mechanizm pracuje precyzyjnie, a wybielona klawiatura aż błyszczy. Możemy pokazać zdjęcia prezentujące instrument z zewnątrz, jak wyszły po renowacji i te zamieszczamy poniżej.

Kontakt w sprawie renowacji

Jeżeli posiadasz takie lub podobne pianino i chciałbyś abyśmy go dla Ciebie wyremontowali to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez email. Wstępną ocenę stanu technicznego i wycenę kosztów remontu pianina przygotowujemy bezpłatnie. Wtedy można podjąć decyzję co do dalszych kroków.

tel. (+48) 601 697 841
tel. (+48) (33) 863 33 59
Copyright © 1984 - 2019 Pianina Fortepiany Service mgr inż. Marek Musiał